Pieluszki wielorazowe są coraz więcej znane zarówno w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza dlatego, że są zdrowe dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne również w Polsce jak i na świecie. Przede wszystkim temu, że są zdrowe dla maleństwa i ekologiczne. Bywają szyte z materiałów oddychających, a więc nie ogrzewają pupy malucha.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com

A co najważniejsze, są naprawdę prościutkie w użyciu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla maluszka najlepiej sprawdzają się otulacze uszyte z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Takie dziecko i tak często się przewija, stąd to najlepszy i również niedrogi zestaw. Otulacze trzeba zmieniać co 5 przewinięcie. Dobrze mieć także do niego z 2-3 pieluszki formowane, które użyjemy w czasie spaceru czy podczas drzemki.

Schowania zużytych pieluszek dobrze używać zamykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie należy namaczać. Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia.

Struktura tej strony niebywale Ci się podoba? Cieszy nas to. Zatem pewnie zechcesz przelogować się do następnej strony? Proszę, dowiedz się tu (http://www.masters.com.pl/pl/linecard/) jak to zrobić.

Pieluchy wielorazowe- – też na polskim rynku bywają coraz więcej znane i akceptowane. Na szczęście, pielucha (zobacz także) z tkaniny XXI wieku to już nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, komfortowy i przychylny również dla maleństwa, jak i dla opiekunów. Wilgotne pieluchy wielorazowe lznajdujące się w koszu można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek najlepiej dać na ostatnią wrzucaną tego dnia pieluszkę. Brudne pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Ponadto dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką, albo . Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupy dziecka zrobiona jest z mikropolaru, który oddaje wilgotność do środka pieluszki a skóra niemowlaka pozostaje sucha. Powłoka zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który chroni ubranie przed zmoczeniem. Obie powłoki tworzą kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonną: z mikrowłókna, bawełny, z bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę z tetry. Głównie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.

Zamiast najbardziej popularnych pieluch jednorazowych, warto nabyć otulacze i pieluchy wielorazowe
Tagi: