Przywykliśmy już do tego, iż w sklepach z wyposażeniem wnętrz można znaleźć ogromny wybór rzeczy mających za zadanie upiększyć nasze otoczenie. Można więc kupić sobie fotel skonstruowany tak, aby wyglądał niczym wyrwany z wahadłowca, czy wręcz przeciwnie, wykonany ze współczesnych materiałów, a wyglądający jak z minionej epoki. Mnogość wzorów i surowców z których te obiekty są wykonane może przyprawić o ból głowy.

Sklep z eleganckimi produktami proponuje dzisiaj nie tylko meble i akcesoria, ale także bardzo pomocne drobiazgi takie jak różnego typu bibeloty. Tego typu designerskie akcesoria nie budzą kontrowersji.

Dekoracje i akcesoria designerskie do domu

Autor: Calvado.pl i Myin.pl
Źródło: Calvado.pl i Myin.pl

Obecnie coraz modniejsze staje się posiadanie zwierzęcia, co być może troszkę zaskakuje – pieska detronizuje kotowaty. Staje się on popularny pośród młodych, czynnych zawodowo ludzi, skupionych na rozwijaniu kariery, bowiem kociak jest stworzeniem o mniejszych wymaganiach niż psiak. Dyskusyjne na pewno mogą być designerskie akcesoria dla zwierząt, sakcesoria (polecamy również długopisy reklamowe) dla nich projektowane przez słynnych projektantów obiektów codziennego użycia. Możemy zatem w sklep z eleganckimi produktami dla pupili zakupić całe kolekcje koniecznych akcesoriów, poczynając od drapaków dla kociaka po odzienia czy obroże z diamencikami. Można więc potrzebne akcesoria dopasować do chakcesoria (nietypowe notesy samoprzylepne)w którym wyposażyliśmy nasze mieszkanie. Drapak możemy dopasować do nowoczesnego stolika kawowego w pokoju dziennym bądź obróżkę wybrać podobną do precjozów które wkłada „Pani”.

Ogromnie modne właścicielki piesków, najczęściej małych, „pokojowych” ras mogą pozwolić sobie na ekstrawagancje polegające na zakupie zupełnych kolekcji ubranek dla pieska: kaftaników, burków, sweterków i innych podobnych rzeczy. Czasem widząc taką dopieszczoną parę, litość zwykłego człowieka bierze nad tym biednym zwierzątkiem które musi wytrzymywać cudaczne pomysły właścicielki. Być może dobrze iż legenda o tym że w przeddzień Bożego Narodzenia zwierzęta mówią człowieczym głosem to tylko bajanie, bowiem mogłoby być mało przyjemnie gdyby taki wystrojony kotowaty lub piesek powiedział nam co tym wszystkim sądzi. Zobacz tutaj: sklep z eleganckimi produktami dla mężczyzn

Opisane sklepy to klasyczny przykład na kreatywną funkcję marketingu (specjaliści od reklamy wykreowali potrzeby jakich wcześniej nie było).

Wytworne otoczenie a nasz pies i kot
Tagi: