Kupony rabatowe to specjalna zniżka oferowana przez sklepy przez czas trwania promocji. Sklepy przekazują zainteresowany nabywcom specjalny kod, który trzeba ze sobą posiadać w czasie składania zamówienia. Kupony rabatowe zapewniają nam oszczędność nawet do kilkunastu procent ceny końcowej lub gratis.

zniżkowe kupony

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
Gazetka promocyjna to niby reklama (billboardy producent) prasowa. Za jej pośrednictwem przekazywać można bardziej wyczerpujace informacje o produkcie niż przez telewizję i radio. Przede wszystkim jednak, w odróżnieniu od telewizji, prasa daje możliwość bardziej wybiórczego dotarcia z reklamą do obranych części publiczności: pań, zbieraczy, posiadaczy samochodów czy psów, różnego rodzaju profesjonalistów itp. Gazetki, ze względu na częstotliwość ukazywania się, są dobrym środkiem przekazania reklamy wtedy, gdy decyduje aktualność, a więc w wypadku promocji. Podsumowując, funkcje gazetki promocyjnej w strategii komunikacyjnej, potrafią one budować wizerunek hipermarketu a nawet generować obrót handlowy.

Gazetki promocyjne to druk służący celom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechnienia o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Adresat gazetki ma możliwość kilkukrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w relacjach z nadawcą ma możliwość powoływać się na wiadomości, które są w niej zapisane. Gazetki promocyjne zadrukowane są produktami różnorakich marek mnóstwa producentów. Zawiera ona niezbędne informacje o działaniu sklepu. Gazetki promocyjne różnych drogerii zawierają wielką propozycję artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne lansują dobre kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich też produkty przeznaczone do koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz drobna biżuteria. Gazetki promocyjne przeważnie drukowane są raz w miesiącu ale zdarzają się też wydawnictwa dwutygodniowe.

Jeśli ten tekst jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis (banery-druk.net/banery-reklamowe-kielce), w którym przeczytasz tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Prócz promocji zamieszczonych w gazetkach, sklepy proponują również promocje na kosmetyki i akcesoria wykorzystywane w makijażu (na przykład: kupony zniżkowe w Elblągu).

Jest to oferta, która nie pojawia się w gazetkach promocyjnych. W gazetkach promocyjnych nie raz znajdujemy też kupony rabatowe. uzbierane punkty zamieniać można na prezenty, kupony rabatowe czy po prostu płacić nimi za zakupy. Poza tym można odnaleźć interesujące wywiady przeprowadzane z gwiazdami, inspiracje modowe, nowe trendy w makijażu, ciekawe porady i nowości kosmetyczne.Nośnik ten oprócz informacji o promocjach jest też sposobem dostarczania głównych informacji takich jak dane adresowe, godziny otwarcia, możliwość płacenia kartami płatniczymi, możliwość obrania formy płatności ratalnej czy chociażby adres strony internetowej. Elementy te są standardowymi wiadomościami gazetek przez co są wielkim źródłem niezmiernie przydatnych informacji (zobacz to: świetne kupony zniżkowe w Kaliszu).
Kupony rabatowe jako dobra odmiana robienia sprawunków po niskiej cenie.
Tagi: