Moda jest niezwykle istotnym elementem naszego życia. zazwyczaj coś jest akurat w modzie, a coś innego od trendów odstaje. Chociaż dotyczy ona wszystkich sfer życia, utożsamia się ją głównie z tym, co mamy na sobie. Nasz sposób ubierania w całości narzucany jest przez najnowsze trendy w modzie. Dla płci pięknej w szczególności ważne są sukienki.

modna kobieta

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy przywiązują do niego niezbyt dużą, a niektórzy dużą wagę, jednak w centrach handlowych niewiele razyznajdziemy artykuł, który modny nie jest. Siłą rzeczy więc wkładamy na siebie to, co zaleca nam świat mody. Dla panów są to garnitury męskie. Części garderoby możemy podzielić na różne sposoby. Najczęściej spotykanym kryterium podziału jest jednak sposób ubierania się do pracy i po pracy. I jeżeli charakter naszego fachu zmusza nas do przestrzegania pewnych norm, tak po godzinach sami jesteśmy panami sytuacji. Jakie więc kierunki Rewelacją sezonu wiosna/lato 2012 są sukienki podobne do tych, jakie nosiło się w latach 60. o pastelowym zabarwieniu. Hitem są wyblakłe żółcie, matowe róże i fiolety, jak również pomarańcze. Na oficjalne wyjście rewelacyjne są sukienki wieczorowe. W tym obszarze standardowo króluje mała czarna, nie mniej jednak do głosu nieśmiało dochodzą także biele.

Żakiety – świetny dodatek na wieczór

Na chłodne dni do sukienki wieczorowej świetnie pasują piękne tuniki. Tutaj moda także ma wiele do zaoferowania. W sezonie wiosna/ lato 2012 modne są nasycone kolory i długie kroje. Przebojem stały się żakiety wiązane delikatnie powyżej pasa, a popularnym kolorem stał się granat. Taki styl obowiązuje wszędzie nawet w Irlandii – strona www.

Tuniki, damskie koszule idealne na wyjście ze znajomymi

Z mody nie wychodzą również tuniki. Rozchwytywane są motywy wielokolorowe a także kwiatowe. Nowym pomysłem są tuniki o nierównomiernie rozmieszczonych kolorach i kształtach, które sprawiają wrażenie krótkich sukienek. Jeżeli chcemy wyglądać kusząco, możemy zainwestować również w spódniczkę i modną w tym sezonie damską koszulę. Nie zapominajmy jednak, że zapinanie na guziki wyszło z mody. Obecnie popularne są koszule damskie przyozdobione żabotem lub cienkim krawatem. W takiej kreacji o wiele prościej poszukać pracę: http://gazeta.ie/art/analiza-rynku-pracy-w-irlandii-cz-2.html.

Koszule męskie wciąż trendy

zatłoczone open office

Jeśli chodzi o modę męską, niedużo się zmieniło. Nieodłączną częścią męskiej szafy są koszule męskie. Tutaj pole do manewru jest ogromne, jednak latem królują delikatne barwy. Wciąż preferowana jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według projektantów, najbardziej lubiany komponent stroju każdego mężczyzny.

Moda stanowi ważny element życia każdej kobiety
Tagi: