Warto mieć w przedsiębiorstwie ekran led. Jesteśmy dużym zakładem, do którego, wchodzi sporo nowych kontrahentów, a również często pojawiają się zakłady, które pragną z nami rozpocząć współpracę?

Reklama ledowa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli tak, to należy się zastanowić, czy w sali konferencyjnej, lub przy recepcji, gdzie dana jednostka będzie zmuszona troszeczkę zaczekać za konkretnym pracownikiem, z którym chce się zetknąć na rozmowie, nie powinien zostać zamontowany ekran led – ekran led skawina krakowska. Będziemy mieli szansę na nim cały czas wyświetlać reklamy powiązane z naszym zakładem, dzięki czemu jeszcze na chwilę przed samym spotkaniem, będziemy zapewniali daną osobę, że powzięła odpowiednią decyzję przychodząc właśnie do nas. Takie ekrany ledowe są przeróżnej wielkości, więc możemy je dopasować do rozmiarów pomieszczeń w których będą zamontowane, a co najistotniejsze, obraz który będzie się na nich wyświetlał ciągle będzie bardzo wyraźny.

Wielkie ekrany warto zakładać przy trasie

Miasto

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy pragniemy, aby nasza reklama (reklamy na samochodach) pojawiała się przy drodze, albo na ulicach znaczniejszego miasta, to wtedy trzeba dopilnować, aby ekrany led okazały się jak największe. Wtedy będziemy mieli gwarancję, że będą one widoczne ze znacznej odległości, a więc kierowcy zdążą wszystko obejrzeć, bez potrzeby hamowania, a przechodnie spostrzegą naszą wyróżniającą się reklamę spośród tysięcy podobnych. Im bardziej mrugająca będzie nasza reklama, im wyraźniejszy będzie jej obraz, tym większą możemy mieć gwarancję, że zostanie ona zauważona oraz przywoła do nas większą liczbę kontrahentów. Przykładowe miejsca na takie ekrany można zobaczyć tutaj: ekran ledowy w słupsku na słowackiego.

W środkach publicznej komunikacji też je znajdziemy

Takie ekrany mają tak wiele zastosowań, że z łatwością znajdziemy je w transporcie publicznym. Przeważnie zamontowane są z przodu autobusu i poza wyświetlaniem daty, godziny, informacji o tym kto ma imieniny, i na jaki przystanek zdążamy, możemy także podziwiać różnorakiego typu reklamy. Mimowolnie będzie patrzeć w kierunku takiego ekranu, gdyż będzie ciekawszy aniżeli krajobraz za oknem oraz mamy szansę być zadziwieni jakością pokazywanego obrazu.

Ekran led ma szansę być zamieszczony w publicznym środku transportu
Tagi: