Zbliża się święto ukochanego mężczyzny, a ty nie wiesz co kupić? Ubranie, perfumy, a może wyjątkowy trunek na niecodzienną okazję? Zanim zdecydujesz się pomyśl o praktyczności prezentu. Nic bardziej nie zachwyci mężczyzny w kwiecie wieku niż przedmiot służący na lata, dodający wyglądowi elegancji.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Elegancko prezentujący się mężczyzna powinien mieć czyste i eleganckie buty. Stanowią one jego wizytówkę, o której czasami sami panowie zapominają. A w najlepszym przypadku machają na tę sprawę ręką tracąc nie tylko w oczach pań, ale i bardziej dbających o swój wygląd kolegów. Stare, rozkładające się buty a jeszcze do tego nieumyte zdecydowanie nie dadzą przyzwoitego obrazu i pierwszego wrażenia. A te w relacjach biznesowych i prywatnych są bardzo ważne.

Przez dłuższą część roku (z odjęciem zimy) mężczyźni zakładają półbuty – Są praktyczne, wygodne w noszeniu i zdejmowaniu, także w konserwowaniu. Wybór jest szczególnie szeroki, od skórzanych i zamszowych półbutów do biura i na popołudniowe spotkania, przez bardziej luźne, przystosowane do wyjścia na park czy spacer po specyficzne i wyróżniające się espadryle. Półbuty męskie mają wiązania, ale przeważnie stosuje się zaczepy lub rzepy. Ciemny kolor, bez dodatków możemy zarezerwować do stroju na wieczór, nie obawiając się o brak sznurowadeł, które posiadają buty garniturowe. Jeśli półbuty są eleganckie nie popełniamy żadnego faux pas.

Co może zachwycić spracowanego, goniącego między instytucjami mężczyznę? Torby męskie i skórzane teczki, zwłaszcza kiedy podobnych nie posiada – znacznie usprawnią jego pracę, dodając przy tym elegancji. Mający wszystkie dokumenty, najważniejsze sprawy w jednym miejscu, mężczyzna powinien tylko dbać o bezpieczeństwo danych i nie spuszczanie torby z oczu.

Męskie eleganckie obuwie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Podobne rozwiązanie dotyczy też luźnych wyjść, takich jak odpoczynek relaks po pracy. Mowa o treningach, siłowniach i przebieżkach. Sportowe torby męskie na ramię, lub też większe plecaki (dla młodszych panów) pomogą im w codziennym pakowaniu – Zwracamy uwagę na praktyczność, czy są pakowne – ładujemy tam wszystko co potrzebne. Mając te elementy „garderoby” mężczyźni mogą już być spokojni. Warto przy tym pamiętać o jednym. Zakup to jedno, a dbanie, czyszczenie to kolejna, równie ważna czynność.
Szykowni prezent dla partnera? Sportowa torba męska lub półbuty
Tagi: