Można stwierdzić, że niektóre tematy są już wyczerpane, że nie jest zbyt ważne, co zrobimy, to trudno je reaktywować. Tak jesteśmy w stanie oczywiście to wyrazić, lecz nawet w najmniej oczekiwanej chwili i przy okazji określonego tematu znowu pojawiają się interesujące koncepcje i pomysły, o których warto wspomnieć.

13tattoo.pl

Autor: Eugene Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Czy tak nie jest w temacie płci, czyli jakimi cechami kobieta różni się od mężczyzny i na odwrót? Zapewne to temat nośny, ale już wyczerpany niemiłosiernie. Mimo to, zawsze można na ten temat coś interesującego dodać. Zawsze (szczegółyna ten temat> więcej pod linkiem logintrade.pl) na ten temat dość dużo do powiedzenia mają uczeni, natomiast kończy się to na znacznej kłótni. Prawdą jest jednocześnie to, że trochę racji mają, na przykład w zakresie naszych mózgów. Nie ma, że ktoś jest mądrzejszy, ponieważ to nie jest zależne od płci, lecz od wielu pozostałych czynników. Wśród nich

tatuaż

Autor: Alexander king
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy w stanie wymienić geny, środowisko, czynniki personalne i tak dalej. Różnica między naszymi mózgami jest taka, iż inaczej myślimy, po prostu odmiennie odbieramy rzeczywistość, nie lepiej, nie gorzej. Inaczej. To też się przekłada na pozostałe dziedziny, przykładowo dobieranie ubrań czy pozostałych rzeczy.

Weźmy na przykład ubrania, będą inne niż te jakie spotkać można u kobiet, chociaż tutaj akurat sporą rolę ma także konturowość, więc jest to jakaś furtka dla snucia następnych wyobrażeń. Jednocześnie, to nie jest sedno sprawy, ponieważ jak pomyślimy na przykład tatuaże na 13tattoo.pluaże (tatuaże na nie da się ukryć, że będą się różnić. Mowa oczywiście o standardowo występujących wzorach, powszechnych na przykład wśród konkretnej płci, bo oczywiście, zawsze zdarzają się wyjątki.

To z odmiennej strony interesujące, że można tak eksperymentować, iż nie musimy zawsze być tacy przypasowani do danej grupy. Chociaż jeśli chodzi na przykład o najlepsze studio tatuażu, to kobiety, jak i panowie mogą chodzić do tego samego, tu nie wydaje się, że istnieje rozróżnienie. To oczywiście każdego decyzja i to od konkretnej osoby jest zależne, czy chce eksperymentować, czy woli najzwyczajniej w świecie, jak jest. Na tym właśnie to polega, choć wielu myśli, iż jak jednej osoby coś się zamarzy, na przykład jakiejś kobiecie, ażeby mieć tatuaż jak mężczyzna, to nagle wszystkie panie będą takie również mieć chciały. To oczywiście złe myślenie i tak samo, jak z pozostałymi elementami układanki można polemizować, to prawda pozostaje prawdą, a mówi nam ona, iż mężczyźni i kobiety to zawsze będą inne gatunki.
O określonych różnicach pomiędzy kobietą a mężczyzną? I czy dane elementy, jak tatuaże mogą mieć tu jakiś wpływ?
Tagi: