Telebim to najnowocześniejsze, energooszczędne urządzenie wykorzystywane jako reklama wizualna, także w procesie przesyłania informacji. Jest to urządzenie do transmitowania pakietów graficznych i tekstowych. Owe wyjścia reklamowe i informacyjne są stosowane zarówno przez przedsiębiorstwa handlowe, usługowe, jak i inne, funkcjonujące w różnych branżach przemysłu. Ergonomiczność, prostota obsługi i wytrzymałość na okoliczności pogodowe, to kluczowe atuty telebimów.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim jest współczesnym urządzeniem, jakiego podstawowym zastosowaniem jest wyświetlanie reklam. Telebim zezwala na wykorzystanie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego, co przynosi nieograniczone możliwości kreacji. Kompletna kolorystyka, znaczące kontrasty a przede wszystkim żywiołowość obrazu pozwala na użycie bardzo skutecznego tekstu reklamowego. W dobie najświeższych technik, oraz coraz szybszego rytmu życia telebim jest jedyną techniką, jaka pozwala błyskawicznie przekształcić przekazy i nadążać za odmianami – zobacz ofertę.

Telebim to doskonałe narzędzie do kampanii wizerunkowych, zapewniające nie tylko pożądany wynik dla odbiorców promocji, ale także prestiż i rozmach, co kreuje świetną możliwość ukazania pozytywnego wyglądu firmy. Poruszający się obraz filmowy przyciąga uwagę i jest często lepiej utrwalany aniżeli normalny obraz statyczny. Telebim ma samoczynną regulację jasności. Czujnik (przejdź dalej czujnik termopary) jest wbudowany wewnątrz ekranu za pomocą którego automatycznie korygowana jest czytelność ekranu LED – telebim zakopane dworzec pkp/pks. Ekran funkcjonuje w całości automatycznie, rozjaśniając, lub ściemniając ekran, w zależności od pory dnia, lub nasłonecznienia.

W dzisiejszych czasach wszelkie wydarzenie masowe łączy się z wyświetlaniem treści na telebimach. Stosowanie telebimów podczas większych działań stało się powszedniością. Telebim pod każdym względem sprawdza się na wszelakiego rodzaju imprezach sportowych. Kibice mogą na znacznym ekranie w detalach oglądać każdą akcję. To samo dotyczy koncertów, kiedy z bliska jest możliwość ujrzeć ukochanego wykonawcę. Jeszcze niedawno, osoba zajmująca miejsce daleko od estrady nie miała takich możliwości.

Telebim jako współczesne, energooszczędne urządzenie wizualne
Tagi: