Reklama dźwigną handlu – to stwierdzenie zwłaszcza w obecnych czasach sprawdza się perfekcyjnie. Ilustracją jest w szczególności telebim będący specyficzną i nierozerwalną część wielkich skupisk, jakie stale się rozwijają. Telebim podnosi atrakcyjność miejsca i powoduje, że zauważalność reklamy wzrasta. Najprościej ujmując, telebim to multimedialny nośnik informacji zaprezentowany w atrakcyjny sposób.

Przyciąga uwagę odbiorcy, a to zwiększa możliwość na sprzedaż towaru czy rozgłos firmy. Urządzenia tego typu są przenośne co jest znaczącym udogodnieniem podczas montażu. Proste w obsłudze są świetnym nośnikiem obrazu, który jest wysokiej jakości. To istotne, ponieważ prezentowana reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) jest odpowiednio widoczna z dużych odległości.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Telebimy doskonale zastępują klasyczne bilbordy, które są mało wytrzymałe na zmiany pogodowe. Omawiany nośnik cechuje się interesującymi rozwiązaniami technicznymi, z tej racji jego wytrzymałość na wilgoć lub temperaturę jest znaczna. Wspomnieć należy, iż urządzenie zawiera doskonałą rozdzielczość, którą wykorzystuje się na wydarzeniach z dużą ilością widzów. Będąc na końcu sali czy stadionu bez kłopotu ujrzymy występy kulturalne.

Reklamy na wyświetlaczach ostatnio podbijają krajowy rynek i na pewno są obszary, gdzie nie zobaczymy tego rodzaju urządzeń. To dobry powód, by zdecydować się na reklamę wyświetlaną za pomocną telebimu – kliknij. Odpowiednie umiejscowienie nośnika jest zasadniczym czynnikiem, jaki zadecyduje o dotarciu do wielu klientów. Zapewne pojawi się pytanie, ile wynosi reklama na takim nośniku? Okazuje się, że taka forma promocji jest osiągalna też dla średnich firm. Koszta są zbliżone z podobnymi sposobami reklamy zewnętrznej. Wynika to ze sporej ilości firm, które zajmują się reklamą na telebimach, dlatego koszty są mocno zróżnicowane. Warto zaznajomić się z ofertą kilku firm i znaleźć najlepszą opcję. Koszty powiązane z promocją biznesu szybko zwrócą się, ponieważ ten rodzaj reklamy jest rzeczywiście intratny.

Bilboard reklamowy

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne wyświetlacze reklamowe to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, by pokazać markę czy produkt. Do ich potencjału utwierdza się coraz więcej kontrahentów. Wokół jest mnóstwo ruchomych obrazów umieszczonych na urządzeniach – jeśli zwrócą nasze zainteresowanie to reklama odniesie zaplanowany sukces – link do strony.
Telebim – niezastąpione urządzenie w obecnych środkach przekazu
Tagi: