Telebim to bardzo duży ekran, wyposażony w diody LED. Wykorzystywany jest m.in. w reklamie ulicznej oraz na wydarzeniach masowych. Jego bardzo dużą zaletą jest bardzo dobra jakość obrazu bez względu na pogodę.
Korzystna sprzedaż jest niemalże niewykonalna bez dobrej reklamy. Obecnie bardzo popularna jest reklama zamieszczana w Internecie, gdyż kampanie w tym miejscu są stosunkowo niedrogie.

ekran ledowy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Prócz tak znanych kanałów reklamowych, jak telewizja czy radio, bardzo znany jest także outdoor, to znaczy reklama uliczna. Dodatkowo jest ona najbardziej skuteczna. Niemal każdy spogląda na billboardy czy telebimy. Zwracają one uwagę potencjalnych klientów. Poza tym jest to najszybszy sposób na informowanie o promocjach. Największą wadą reklamy ulicznej jest zła widoczność w nocy i niedobrych warunkach pogodowych. Wówczas najlepszym rozstrzygnięciem jest telebim , dzięki doskonałej jakości obrazu i oświetleniu. Oczywiście opisywana reklama świetlna przyciąga uwagę, szczególnie, gdy jest umiejscowiona w prawidłowym miejscu, w którym odbiorcy są niemalże zmuszeni, aby spojrzeć w ekran. Przy zastosowaniu tego typu reklamy, warto pamiętać, że powinna być ona bardzo krótka i jednocześnie zrozumiała. Potencjalny klient spogląda na nią często przez krótki czas, dlatego firma ma tylko chwilę, by namówić go do poznania oferty. Kolejną zaletą telebimów jest na pewno fakt, że reklamę można niezwykle sprawnie zmienić, np. aktualizując przedstawione wiadomości bez żadnych problemów.

reklama w mieście

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Przy pomocy telebimów można stworzyć interesujące kampanie, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę i osiągną zamierzone efekty. Trzeba także pamiętać, że telebim jest doskonały w czasie imprez masowych . Jeżeli organizowane są duże wydarzenia, takie jak np. koncerty czy relacje z ważnych meczów telebim jest wręcz niezbędny. Kiedy organizatorzy mają świadomość, że wydarzenie ściągnie naprawdę sporo osób nie istnieje możliwość żeby każdy bezproblemowo widział główną scenę. Dzięki telebimom przekaz będzie dostępny dla wszystkich, w słońcu czy w deszczu.
Zamówienie telebimu nie jest bardzo drogą formą reklamy, w związku z czym koszty nie powinny robić problemu żadnemu większemu przedsiębiorstwu. W dodatku skorzystanie z usług firm trudniących się w montowaniu i użytkowaniu telebimów jest bardzo proste, wynajęcie nie zajmuje wiele czasu, czas oczekiwania również jest niewielki.

Przejdź do kolejnego artykułu i czytaj dodatkowe info (http://www.plastmer.com.pl/pl/technologie/) na ten niezwykle frapujący temat. Dodatkowe wiadomości opracowaliśmy dla Ciebie z dużą radością.

Nie ulega wątpliwości, że telebim jest świetną i przede wszystkim korzystną formą reklamy, dlatego naprawdę warto w niego zainwestować, by podwyższyć sprzedaż naszej oferty w krótkim czasie.

Zastosowanie telebimów – outdoor i duże wydarzenia masowe
Tagi: