A więc chcesz kupić właściwy wyświetlacz… A może lepszym wyborem będzie telebim LED? No właśnie, to jest pytanie. Dokonując tego wyboru trzeba mieć na uwadze kilka istotnych czynników, bo mają one wpływ na jakość reklamy, jej koszt oraz szanse. Jakie to czynniki?

telebim

Źródło: www.medas-media.com.pl
Po pierwsze chodzi o wymiar tablicy. Jest to w sumie pierwszy tak istotny i istotny wymiar. Równocześnie w tym sensie trzeba poznać różnicę jaką charakteryzuje się wysokość tablicy od wielkości znaków, ponieważ to drugie wpływa na konkretny wpływ na duży dystans, z jakiego można zauważyć treść widzialna na ekranie. Im takie napisy będą wyższe, tym z większej odległości będą widzialne. Tym samym, nasz przekaz reklamowy będzie miała lepszy zasięg. Szerokość wyświetlacza. Ten parametr ma znaczny wpływ na liczbę znaków, jaka może pokazać się na wyświetlaczu przy określonej ich wysokości.

To oznacza, że im szerszy wyświetlacz, tym większe hasła reklamowe można pokazywać w konkretnej chwili. Najkorzystniej, jak wybierzemy szerokość tablicy do określonych haseł reklamowych, które chcemy pokazywać na ekranie. Innym niezwykle istotnym kryterium jest rozdzielczość. Tego typu parametr jest

telebim

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

zazwyczaj pomijany już na początku poszukiwań – Madas Media. Dzieje się tak, ponieważ często pytamy zwyczajnie o wielkość i cenę wyświetlacza, równocześnie to rozdzielczość mówi o jakości przekazywanych informacji i możliwościach danej tablicy. Przykładowo, porównywalne wielkościowo wyświetlacze LED dość często mają rozmaitą rozdzielczość.

Jeżeli pasjonuje Cię tego typu problematyka, zerknij pod link w tamtym miejscu zamieszczone także Cię niezwykle zaciekawi. Nie czekaj więc i kliknij tu!

Tak naprawdę podstawowa różnica polega na długości pomiędzy pikselami w ekranie. To znaczy, że im diody są bliżej siebie, tym większa ich liczba będzie na wyznaczonej powierzchni, co w konsekwencji skutkuje znaczniejszą rozdzielczością.

Ważne też jest tablica tekstowa a tablica graficzna. Tekstowe są to urządzenia, na jakich jesteśmy w stanie pokazywać znaki, jak litery i cyfry, które są widoczne standardowej klawiaturze komputerowej.

Jeśli zaciekawił Cię ten tekst, to sprawdź szczegóły (https://www.kurierzamojski.pl/2021/05/30/czym-jest-pozycjonowanie-stron-internetowych/), które też są na ten temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Graficzne zaś to urządzenia, jakie mogą pokazywać tekst, jak i grafikę – ciekawe przykłady. W sytuacji bazujących na diodach reklam graficznych tekst jest możliwy do pokazania w dowolnym języku z dowolną czcionką, którą mamy dostępną na komputerze. Równocześnie, tekst i grafikę jesteśmy w stanie zaprezentować w jednej bądź kilku liniach o wybranym rozmiarze. To powoduje, że wyświetlacze graficzne są lepsze od wyświetlaczy tekstowych.

Ważne czynniki wpływające na wybór odpowiedniego telebimu. Czy wiesz o jakich mowa? Wiesz jak są istotne?
Tagi: