Kontrola dostępu jest to układ polegający na zainstalowaniu odpowiednich urządzeń, względnie programu, także zastosowaniu strategii organizacyjnych, posiadających na celu identyfikację osób.

Fachowa kontrola dostępu pozwala skutecznie zredukować wejście do konkretnych wnętrz odnajdujących się na obszarze danego urzędu, zakładu pracy, czy pomieszczeń prywatnych.

kontrola dostępu i bramki obrotowe

Autor: Tim Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Te niezawodne rozstrzygnięcia umożliwiają uzyskanie znacznego poziomu bezpieczeństwa, również pełnego nadzoru. Kontrola dostępu znajduje użycie przeważnie pośród dużych korporacji, których pracownicy pracują w biurowcach. W wielu przypadkach układy te użytkuje się do zabezpieczeń poszczególnych wnętrz, takich jak składy, lub serwerownie. O popularności kontroli dostępu świadczy zjawisko wprowadzenia jej na przedsięwzięciach masowych, wyciągach narciarskich. Przydatnym sposobem jest złączenie wszelkich szczegółów układu w sieć, kreując oparty na informatyce układ ochron.

bramki obrotowe przy wejściu

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Bramki obrotowe małe służą do kontroli ruchu personalnego z możnością sterowania przeróżnego rodzaju regulatorami.

Nie ociągaj się! Jeżeli intryguje Cię nasz wpis, to następny najnowszy artykuł (www.industrial-cleaning.pl/) ukryty jest w poniższym linku. Napisz nam własny wniosek – będzie nam niezwykle miło.

Ma rozkład procesorowy, wspomaganie manewru odnóg, mechanizm dwukierunkowy, piktogramy diodowe, odblokowywanie awaryjne. Urządzenie określone do obiektów o dużym standardzie wykończenia.
Przyrządy przeznaczone są do pracy trwałej w obrębie wspomagania kontroli ruchu personalnego w miejscach zabezpieczanych, do zastosowań w środku budynków w punktach o znacznym natężeniu ruchu personalnego. Urządzenia mają szansę współdziałać z elektronicznymi układami ochrony ruchu, oraz dostępu osobowego.

Porównaj:

Bramki obrotowe szerokie przeznaczone są do weryfikacji ruchu osobowego w miejscach ochranianych, gdzie konieczny jest ulepszony szczebel ochrony np. stadiony, obiekty sportowe i użyteczności zbiorowej. Współpracują z systemami biletowymi, rejestracji okresu pracy, kontroli dostępu.

Wyroby kontroli dostępu wyróżnia cicha, oraz niezawodna praca mechanizmów. W mechanizmach zastosowano detale automatyki, jakie w zjednoczeniu z weryfikatorem mikroprocesorowym zapewniają precyzyjny obrót rozgałęzień, także kompletną kontrolę mechanizmu.
Stosowna kontrola dostępu
Tagi: