Cechą, jaką chce się pozyskać od partnerki jest zmysłowość. Powinna ona by ujawniona poprzez należyte pozy, zerknięcia czy też gesty. Tymczasem jest także jeszcze jeden sposób do jej okazania: odzież. Co ubrać, aby pobudzić zmysły partnera?

kobieta w czarnym podkoszulku

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiemy, znaczny procent panów lubi oglądać kobiety i fantazjować. One jednakże pragną czuć się ubóstwiane, chcą żeby cenić ich urodę. Dzięki ubraniom, którymi są seksowne koszulki zyskamy efekt poklasku nieomalże w okamgnieniu – Jagna. Tkanina, z którego winny być zrobione jest bardzo wart podkreślenia. Najbardziej słynne to lekka koronka lub muślin, który przyjemnie okrywa ciało. To on nadaje sylwetce „płomień” i tworzy wspaniałą linię. Warianty wykonane z tych półproduktów są perfekcyjne na noc, tworzone z nich są koszule do spania i bielizna erotyczna. Budzi oszałamiająco zmysły, potrafi stworzyć niespotykany nastrój bez dodatków. O ile natomiast takowych pragniemy, możemy zapalić parę świeczek i na stoliku ustawić na nim bukiet czerwonych róż. Gdy do tego puścimy romantyczną muzykę w tle, możemy mieć pewność, iż wieczór przy wykorzystaniu tych wszystkich atrakcji będzie niezapomniany. Aktualnie seksowne koszulki nie są tylko poświęcone na wyjątkowe wieczory. Producenci znanych marek tworzą coraz to oryginalne modele na dzień, aby panie mogły je zakładać nawet do pracy (zobacz tutaj). Wzory są skromne, nie prowokujące, a jednak tak wykonane, żeby mogły ująć nie jednego pana. Cnotliwie i kusząco odsłaniają ciało, aczkolwiek przy tym nie są wzywające, gdyż niedopuszczalne jest bowiem ukazanie się w tego typu kreacji w pracy. Towary takie są osiągalne zarówno w marketach stacjonarnych jak i w internetowych. Jak formują się cenowo? Za wyrób przeznaczony na noc uiścimy około sto złotych, podobnie jest z tymi na dzień. Całokształt w zależności z jakiego materiału są one zrobione oraz od jakiego są fabrykanta.

bielizna

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy w planach noc pełną wrażeń bądź też dzień, w jakim chcemy czuć się świetnie i silnie, trzeba właściwie się ubrać. Pomogą nam w tym seksowne koszulki, jakie nie tylko pobudzają zmysły mężczyzn ale dodatkowo nam, damom, pomogą wyzbyć się kompleksów. Jeden zakup a tyle plusów – dlaczego zatem nie skorzystać?
Odzież dla pań na romantyczny wieczór – sexy styl fenomenalnym rozwiązaniem
Tagi: