Dla wielu panów pierwszy zarost jest powodem do domu, to również początek problemów z goleniem. Może czynność wydaje się niezbyt skomplikowana, ale jednakże może sprawiać trudności, zwłaszcza nastolatkom, którzy mają do czynienia po raz pierwszy z tą czynnością. Może to spowodować problemy ze skórą, jak więc się golić?

brzytwa do golenia
Tego typu problemy nie mają tylko młodzi mężczyźni, lecz także już bardziej zaawansowani. Dawniej golono się brzytwą ostrzoną na skórzanym pasie, później już maszynkami na żyletkę. Aktualnie mężczyźni korzystają z elektrycznych golarek lub maszynek – jednorazowych, a również z wymiennymi ostrzami. Słaby zarost bez trudu jesteśmy w stanie ogolić najmniej skomplikowaną maszynką, ale twardy wymaga już solidnego sprzętu i najlepszego zmiękczenia. Do wyboru masz mydło, piankę, a także żel. Jednocześnie, niekiedy sam kontakt preparatów ze skórą może spowodować pieczenie albo swędzenie. Jego przyczyną może być nawet drobny stan zapalny skóry. Jak po zmianie kremu do golenia dolegliwość nie ustąpi, to najlepiej udaj się do dermatologa.

Pomimo że istnieją aktualnie nowoczesne metody na golenie, to duża ilość mężczyzn korzysta z bardziej nieoczywistych sposobów, jakie kojarzą się z odległymi czasami i zdają się być bardziej męskie. Tego rodzaju produkty, jak derby extra lub Coticule, to niezbędny sprzęt do tego rodzaju golenia (więcej na temat derby extra). Coraz większa ilość mężczyzn próbuje się tak golić, a ponadto powstają takie miejsca, w których stylowo jesteśmy w stanie ogolić brodę. Jest tam najbardziej profesjonalny asortyment do golenia i klimatyczne wnętrze, stylizacja jest iście męska, taka jak być powinna w miejscach, do jakich przychodzą sami panowie.

Jeśli masz zamiar poczytać sporo na ów temat, to zajrzyj na naszą nową witrynę i dowiedz się także (https://www.ticol.pl/regranulat-styropianowy/) czegoś nowego o tym poście.

Jest pędzel badger (szczegóły produktu), najlepsza brzytwa firmy coticule , jest najlepsza obsługa. Nie każdy jednak chodzi do takich miejsc, większość goli się w domu, powtarzając te same błędy.

Tymczasem trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Jak posiadasz suchą cerę to nie czyść twarzy mydłem. Skóra skłonna do przetłuszczania i mieszana wymaga kosmetyków, które zmniejszają wydzielanie łoju i posiadają substancje oczyszczające, dobry jest olejek z drewna herbacianego. Skórę z trądzikiem trzeba golić bardzo uważne, ponieważ jest wrażliwa na różne urazy. Ropnych guzków nie można ścinać maszynką, bo zmiany skórne rozniosą się po całej twarzy. Wszelkie przebarwienia omijaj przy goleniu. Jeżeli zbytnio często będziesz je kaleczył są w stanie z czasem przekształcić się w zmiany nowotworowe. Po goleniu najlepiej zastosuj na skórę twarzy środek łagodzący podrażnienia.
Każdy z mężczyzn musi się golić, ale czy każdy umie to robić? O czym musimy pamiętać w czasie golenia, ażeby nie podrażnić skóry?
Tagi: