Postawiłeś sklep spożywczy i nie wiesz jak trafić do możliwie jak najszerszego grona klientów? Najważniejsza będzie rzecz jasna reklama i to reklama w każdej formie: przez internet, na telebimach, czy w formie znanych już gazetek. Te ostatnie cieszą się dużym uznaniem i powinny wykorzystywać je nie tylko duże markety spożywcze, ale również małe sklepiki, w jakich asortyment wyróżnia się na tle innych.

Gazetka Tesco
Gdy oglądamy Tesco gazetki, czy z kolei gazetki promocyjne Carrefour czy też innej znanej firmy, zauważamy kilka elementów wspólnych. Oczywiście na stronie głównej zwykle jesteśmy informowani o najlepszych promocjach związanych z danymi produktami, które charakteryzuje przede wszystkim niska cena. Następną kwestią jest podział tematyczny gazetki – zazwyczaj firma dokładnie analizuje rozmieszczenie poszczególnych produktów – .

Zazwyczaj mamy osobno wydzielony nabiał, osobno pieczywo i mięso.

Publikacja, którą w tym momencie masz okazję czytać to nieszablonowe źródło informacji, ale jeśli szukasz podobnych danych, to kliknij odnośnik.

Gdzie indziej umieszczone są również proponowane artykuły przemysłowe, które możemy dostać w sklepie. Następną sprawą jest również (przejdź) wzbogacenie gazetki o składowe, które mają uczynić ją atrakcyjniejszą dla każdego czytelnika. Popularne są na przykład przepisy z użyciem artykułów, które można kupić w sklepie, bądź porady kuchenne, które przydadzą się na co dzień. Tego rodzaju rozwiązania stosuje się aktualnie jako niezbędny element gazetki – .

Aby gazetki trafiły do jak największej grupy osób konieczne jest właściwe ich rozdysponowanie, tak, by faktycznie stały się owocnym narzędziem reklamy. Warto skoncentrować się nie tylko na pobliskiej okolicy, ale także poroznosić gazetki w dalszym regionie, przynajmniej co jakiś czas. Zadbajmy o to, aby gazetka była bezbłędnie zaprojektowana nie tylko pod względem merytorycznym, ale również graficznym.

Interesujące zestawienie barw, niebanalna grafika, rozpoznawalne motywy, powtarzalne w każdej gazetce sprawią, że klienci zaczną z niecierpliwością czekać na kolejne wydanie, a na pewno nie pozbędą się gazetki bez jej obejrzenia, co jest dla nas bardzo ważne. Świetnym rozwiązaniem i coraz częściej obecnie wykorzystywanym jest zamieszczanie gazetek również online. W ten sposób, ci, którzy planują u nas zakupy, a nie mają pod ręką papierowej gazetki, w każdym momencie będą mogli sprawdzić asortyment w sieci.

Tesco gazetki, czy też gazetki promocyjne Carrefour lubimy czytać wszyscy. Postaraj się o gazetki jeżeli właśnie założyłeś sklep
Tagi: