Każdy to zna z własnego doświadczenia, gdy zbliża się nowy rok zaczynamy robić wielkie plany. Chcielibyśmy, żeby się zaczęło wszystko cudownie i z bagażem noworocznych postanowień wkraczamy w następny rok. Wybieramy piękny kalendarz książkowy 2016 i składamy samym sobie obietnice, że będziemy wszystko notować. Oczywiście część osób trzyma się swojego postanowienia, ale wiele osób z tego rezygnuje po miesiącu a czasem dwóch.

kalendarz

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie powiesić kalendarze trójdzielneSą też osoby, które kupują kalendarz i w związku ze swoimi zawodowymi sprawami muszą swój kalendarz książkowy uzupełniać. Sporo osób przerzuciła się na kalendarze w urządzeniach mobilnych. Ale i tak mnóstwo ludzi wybiera kalendarze książkowe. A tych jest całe mnóstwo. Możemy kupić duże lub małe kalendarze, co daje mozliwośc dopasowania ich rozmiaru do naszych potrzeb. Są kalendarze idealnie pasujące do zapisków z codziennego życia, ale są również te produkowane z myślą o osobach pracujących w dużych korporacjach. Tak, więc kiedy kupujemy kalendarz trzeba się dobrze zastanowić, co tak faktycznie jest nam potrzebne i który z kalendarzy najbardziej pasuje nam pod względem wizualnym.

Do powieszenia nad biurkiem, ale nie tylko

Czasem w jakiejś poczekalni, albo w gabinecie u doktora można dostrzec kalendarze trójdzielne. To najlepsza metoda, by pamiętać, jaki mamy dzień i móc posprawdzać w notesie, co mamy zaplanowane na dany termin. Na takim trójdzielnym kalendarzu każdy, kto go ma może sobie zaznaczyć najistotniejsze daty na czerwono, to, o czym warto pamiętać na zielono. System oznaczania jest zależny od kreatywności właściciela. Ale na 100% taki trójdzielny kalendarz będzie strzałem w dziesiątkę dla całej rodziny.

kalendarz książkowy

Autor: Complete Merchandise
Źródło: http://www.flickr.com
Wybieram kalendarze książkowe
Najlepiej posiadać w domu kalendarz trójdzielny, bo uda nam się pamiętać, kiedy dzieciaki mają jakieś zajęcia dodatkowe. Będziemy widzieć, co jest zaplanowane na następny miesiąc i damy radę się jakoś w to wpasować. Oczywiście nawet , gdy będziemy mieli konkretny kalendarz możemy się pogubić, ale na pewno kalendarz sprawia, że życie rodzinne będzie o niebo prostsze niż bez takiego wynalazku. Jednak na początku musimy stworzyć w sobie nawyk oznaczania wszystkiego w kalendarzu i sprawdzania, co jest zaplanowane na następny dzień.Więcej
Potrzebne rzeczy na każdy nowy rok
Tagi: