Czy przy fakturach robimy ciągle identyczne czynności?

Kiedy pracowaliśmy w księgowości, to nie zaskoczy nas wiadomość, że przy fakturach robimy sporo identycznych, dodatkowo jeszcze nużących działań, które sprawiają, że wydajność okazuje się być niska, a o popełnienie błędu wcale nie będzie ciężko.

Na szczęście mamy możliwość skorzystać z najnowszych rozwiązań technologicznych, które powodują, że będziemy mieli szansę wyeliminować te wszystkie nużące czynności oraz co więcej, będziemy mieli szansę zredukować ewentualność omyłki do minimum.

Co nam oferuje rozpoznanie faktur?

faktura elektroniczna

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Każdą fakturę ręcznie wprowadzamy do programu i przypisujemy do odpowiedniego typu? Możemy wtedy zrobić wiele błędów, gdy przez przypadek naciśniemy niewłaściwe klawisze. To właśnie powoduje, że tak ciekawe okazuje się być rozpoznanie faktur – program do rozpoznawania faktur, które polega na skanowaniu konkretnej faktury oraz poczekaniu aż wszelkie jej informacje będą w odpowiedni sposób przetworzone. To sprawia, że ewentualność błędów będzie zredukowana do minimum, a wydajność roboty mocno rośnie, bo już nie trzeba wszystkiego wprowadzać ręcznie, sprawdzając po parę razy zgodność z oryginałem.

Ta aktualna treść (https://abk.pl/co-robimy/) została przygotowana specjalnie dla ciebie. Sprawdź ją, by odkryć zupełnie nowe info. Zachęcamy do nas!

Co więcej trzeba – dodaj serwis do stron zaufanych – wiedzieć, że takie rozpoznanie jest wygodne, gdyż zezwala zaoszczędzić czas, lecz również pieniądze, ponieważ nie musimy zatrudniać kolejnej osoby, która zajęłaby się takim wprowadzaniem danych.

One po zeskanowaniu dokumentu samodzielnie będą trafiać do właściwego programu, do którego my będziemy mieli nieograniczony dostęp.

Trzeba myśleć o takim udogodnieniu

Jeżeli pragniemy zaoszczędzić troszeczkę funduszy oraz powiększyć wydajność w naszej księgowości, to trzeba pomyśleć o takim ułatwieniu, bo ma szansę się okazać, że jesteśmy w stanie przez niego dużo zyskać. To właśnie spowoduje, że coraz więcej firm zaczyna stosować takie skanowanie oraz bardzo je sobie zachwala.

Rozpoznanie faktur dobrze wpłynie na wydajność pracy
Tagi: