Jeśli nasze ubieranie się było dotychczas sumą przypadkowych wyborów, to być może nastał najlepszy moment na to, by w końcu to zmienić. Nie zwlekajmy do chwili, kiedy w towarzystwie naszych znajomych, rodziny bądź przyjaciół okaże się, że nie znamy najważniejszych zasad mody, nie wiemy, jak zestawiać poszczególne elementy i jak na daną okazję się ubrać. Takie najważniejsze informacje powinny być nam przedstawiane już w szkole, jednakże okazuje się, że wielu dorosłych ludzi nie radzi sobie z zagadnieniami dotyczącymi mody i po prostu są zagubieni w świecie pełnym rozlicznych fasonów, kolorów, faktur, krojów i metod noszenia rzeczy. Nie warto być w tyle, dlatego nadróbmy jak najszybciej swoje zaległości w tym kierunku. Wiedza jak się ubierać przyda się na co dzień.

ubrania

Autor: goblinbox_(queen_of_ad_hoc_bento)
Źródło: http://www.flickr.com
Na samym wstępie naszej przygody z trendami, powinniśmy pomyśleć nad tym, jakimi ludźmi jesteśmy. Moda nie może ingerować w naszą osobowość. Noszenie czegoś, co nie pasuje do naszego charakteru, nie jest dobrym pomysłem, jako że poprzez strój mamy się wyrażać, a nie kamuflować – . O ile buty damskie maciejka na ogół pasują praktycznie każdej kobiecie, o tyle kurtki męskie zimowe z racji tego, że mają różne fasony, nie jest już tak łatwo wybrać. Musimy więc rozeznać się w ofertach sklepowych i po kolei odrzucać to, co po prostu nam nie kliknij hiperłącze odpowiada.

moda

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Drogą prób i błędów odkryjemy ostatecznie swoją przestrzeń mody, która w pełni zacznie odzwierciedlać to, jakimi osobami jesteśmy. Nie chodzi zatem o to, aby bezmyślnie kopiować nowoczesne trendy i wyglądać jak wszyscy inni spotykani ludzie, lecz o to, by być sobą, umieć eksperymentować, łamać zasady i pozytywnie prowokować innych swoim wyglądem. Nierzadko wystarczą małe kroki, aby nasza garderoba dawała nam więcej możliwości. Być może buty lordsy, na jakie przez dłuższy czas nie chcieliśmy się zdecydować, będą czymś, co nieco ożywi naszą osobowość? Jeśli czujemy, że jakiś element może nadać nam większego animuszu, to nie bójmy się go kupić – . Rzecz jasna, nierzadko warto odważyć się na jeszcze większe posuniecie, a więc całkowitą wymianę dotychczasowej garderoby. Dzieje się tak wówczas, gdy przez lata gromadzimy brzydkie ubrania, które zalegają w naszych szafach i niszczeją, choć rzadko w nich chodzimy. Wymieńmy szerokie bluzy na koszule męskie regular fit i postarajmy się być ekspertami z zakresu mody!
W stronę trendów – kupując ciuchy warto przyjrzeć się różnym ofertom sklepowym
Tagi: