Każdy z nas otrzymał ulotkę. Nie zawsze taka ulotka jest potrzebna, ale zdarza się, że otrzymywaliśmy ulotkę, która była przydatna. Ogółem prezentuje się, to tak że niemalże na każdym rogu ulicy większego miasta jest jakaś osoba trzymającą ulotki. Jednak wszyscy wiemy też, że często ulotki, które rozdaje się niemalże natychmiast lądują w śmietniku. Dlaczego ulotki są wyrzucane? Bo ludziom brak czasu i chęci na to, by spojrzeć na ulotkę. Wielu ludzi w ogóle nie zabiera od nikogo ulotki, bo po przejściu jakimś ruchliwym deptakiem można mieć pełną torebkę lub cały neseser zawalony makulaturą.

ulotki z supermarketu

Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, więc duża niechęć często jest związana z tym, że owych ulotek jest zbyt dużo. Tak, więc organizacje, które wynajmują osoby do przekazywania ulotek, a przedtem robiące projekt ulotek i dające je do druku starają się do swojej ulotki przekonać na wiele sposobów możliwego klienta. Z tego powodu możemy spotkać się z ulotkami przeróżnej wielkości o różnych odcieniach. Zdarza się, że ulotka to nie pojedyncza karteczka, a cała książeczka, jak jakiś mini folder zachęcający do skorzystania z usług konkretnej firmy.

Absorbuje Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz w treści (http://www.lrg-lodz.pl/). Dla niektórych osób ten wpis to ciekawe podejście do tego tematu.

W dodatku często na ulotce pisze się, że jeżeli przyjdziemy do danej firmy z ulotką, to na pierwszy zakup usługi lub produktu dostaniemy zniżkę. Tego typu ulotki ze zniżkami są rzadko wrzucane do kosza.

Doczytaj:

Gdzie przekazać coś do druku

Gdy posiadamy do wydrukowania coś istotnego zaczynamy się zastanawiać, gdzie się udać – -> tutaj. Kiedy jest ot jakaś pierdoła, to w każdym miejscu są punkty druku i ksero, więc na sto procent uda nam się coś tam dla siebie wdrukować. Jednak, jeżeli sprawa jest poważniejsza i potrzeba nam na przykład 100 ulotek albo jakiegoś ogromnego plakatu, wtedy niezbędna okaże się drukarnia. Usługi oferowane w drukarniach są bardziej bogate aniżeli te w punktach ksero i druku, bo drukarnie posiadają odpowiednie maszyny i znają się na tym, co robią jak mało, kto.

Tak, więc jeśli chcielibyśmy kupić dla siebie na przykład 2 tysiące ulotek, to należy wybrać się do drukarni i otrzymać wiadomość, czy w grę wchodzi wykonanie dla nas projektu.

Wejdź na stronę twórcy (http://www.sitodruk-maszyny.com/). Namawiamy Cię usilnie! A to przez to, że czeka tam na Ciebie masa ekstra i interesujących wiadomości.

A jeżeli tak to ile kosztowałoby zrobienie projektu razem z drukiem. Sporo jest zależne od kolorystyki oraz od tego, na jakim rodzaju papierze ma powstać taka ulotka. Dopiero w takiej sytuacji może zostać podana sensowna cena.

Otrzymujemy je z każdej strony – co powinniśmy o ulotkach?
Tagi: