Niezwykle udanym, powszechnie wykorzystywanym systemem do przewozu ładunków jest kontener. Coraz to szersze zastosowanie kontenerów w transporcie pobudza przyrost zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich przewozu są to głównie uniwersalne naczepy podkontenerowe. Ich solidna budowa, duża jakość, także różne możności zagospodarowania świadczą o ich rzetelności i opłacalności.

Ciężarówka, tir

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

. Kontenery mocowane są do ramy naczepy za pomocą zwykłych zamków. Rama jest tak opracowana, ażeby pomimo użycia wielu rozwiązań ułatwiających jej obsługę i rozszerzających jej możliwości obniżyć maksymalnie jej wagę.

Jeśli spodobał Ci się ten materiał to kliknij w odsyłacz do serwisu, który przekieruje Cię do witryny, gdzie poznasz ciekawe informacje na ten temat.

Naczepy podkontenerowe wytwarzane są w oparciu o najnowsze techniki produkcji i spełniają najwyższe normy w konstrukcji naczep i w transporcie kontenerów.

TIR

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zachowano przy tym ich najistotniejsze wartości, takie jak wysoka ergonomia, prostota obsługi, łatwość serwisowania i napraw rozstrzygające o niskich kosztach eksploatacji. Najpowszechniejszą branżą transportu jest transport samochodowy, druga co do skali branża transportu pod względem ilości przewożonej masy towarowej. Bardzo charakterystyczne dla tej gałęzi przewozu są transporty na bliskie i średnie dystanse.Jakikolwiek pojazd ciągle potrzebuje renowacji, ażeby odpowiednio spelniał swoje zadania. Oryginalne Iveco części są w stanie ciągle utrzymywać perfekcyjną sprawność pojazdu – Iveco części zamienne.

Pojazdy ciężarowe oraz części zamienne do nich
Tagi: