Kenotek to nazwa preparatu przeznaczonego do profesjonalnego czyszczenia samochodów. Kenotek jest dostępny w przeróżnych wersjach, powinno zapoznać się z jego różnorodnymi wersjami.

mycie samochodu, pielęgnacja auta

Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku odnajdziemy między innymi Kenotek do usuwania owadów z szyb oraz karoserii w wozach. Preparat ten jest pewny w użyciu, cechuje się kapitalną skutecznością. Dostępny jest również kenotek (chemia) ofiarowany do mycia szyb, luster, a także części plastikowych i chromowanych. Preparat ten nie pozostawia smug oraz zacieków, jest bezproblemowy i wygodny w użyciu. Kenotek przeznaczony jest też do profesjonalnego czyszczenia tapicerki samochodowej. Tapicerka w samochodzie częstokroć narażona jest na różne uszkodzenia, nietrudno ją zabrudzić. Jeśli chcemy, by nasza tapicerka wyglądała jak nowiutka, zdecydujmy się na kenotek, jaki na pewno sprawdzi się wspaniale. Kenotek przeznaczony do czyszczenia tapicerki, usunie nawet trudne i niezmiernie uporczywe plamy. Na rynku odkryjemy również kenotek ofiarowany do zabezpieczania karoserii samochodowej i do czyszczenia i odświeżania fragmentów plastikowych oraz skórzanych. Kenotek perfekcyjnie nadaje się również (pokaż szczegóły) do usuwania trudnych zabrudzeń z felg i kołpaków. Cudownie radzi sobie nawet z tłustymi zabrudzeniami.

myjnia samochodowa

Autor: Gary Millar
Źródło: http://www.flickr.com
Kenotek to naprawdę wyjątkowy, polecany preparat, jaki ma niesłychanie ogromne zastosowanie. Wszelki kierowca bezsprzecznie potrzebuje, by jego wóz prezentował się zawsze elegancko oraz schludnie.

Czy masz ochotę pogłębić swą wiedzę na zaprezentowany temat? Zatem chcielibyśmy zaprosić Cię do naszych nowych artykułów – kliknij hiperłącze do strony (http://www.artimbo.pl/ploty-boazeryjne,g37.html).

Żeby tak było powinniśmy systematycznie dbać o jego słuszne, profesjonalne czyszczenie. Kenotek niewątpliwie pomoże nam zadbać o swój wóz pod każdym względem. Warto także nadmienić, iż preparat ten jest dostępny w przystępnych i niewygórowanych cenach. Bez problemu odszukamy go w wielu różnych sklepach z chemią i akcesoriami samochodowymi, zarówno w stacjonarnych, jak też internetowych. Kenotek na pewno zrealizuje nasze oczekiwania.

Kenotek – profesjonalna chemia czyszcząca do pojazdów
Tagi: