Nadciąga osiemnastka przyjaciela, a ty nie wiesz co mu ofiarować? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie umiesz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Zawsze w cenie są… śmieszne prezenty.

Jakiś czas temu mocno popularne było dawanie wchodzącemu w dorosłość tabliczki z numerem 18, zazwyczaj ściąganą z autobusów miejskich. Z tego też powodu w wielu miastach odwołano te linie. Trzymając się litery prawa, w necie jest wiele sklepów sprzedających prezenty na 18. Powodzeniem cechują się humorystyczne dyplomy i certyfikaty, świadczące o dorosłości posiadacza. Jest możliwość nabyć je z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem jubilata. Analogiczną możliwość oferuje się w przypadku różnorakich t-shirt’ów, kubków, długopisów i zabawek okolicznościowych.

Autor: stevendepolo/ flickr.com

W sklepach można kupić również ostrzejsze prezenty na wieczór panieński. Jest to wyłącznie żeńska impreza i rządzi się specyficznymi prawami. Popularne są przeróżne kostiumy – m. in. diablic, pokojówek i policjantek. Przyszłym pannom młodym przyjaciółki ofiarowują często podarunki z podtekstem seksualnym.

W ofercie sklepowej znajdziemy więc niegrzeczną bieliznę, książki o seksie, zabawki erotyczne, ubrania z motywami fallicznymi, gry planszowe i karciane dla par oraz wiele innych, silnie niegrzecznych gadżetów. Oczywiście dostępne są również prezenty na wieczór kawalerski o podobnym zabarwieniu, a jednak zdają się być mniej kontrowersyjnie. Być może wynika to z faktu, że zamiast kupować jakiś przedmiot, goście decydują się zafundować przyszłemu panu młodemu wycieczkę do klubu z tańcem erotycznym lub wynająć tancerkę na imprezę domową.

Śmieszne prezenty dobre na wszystko
Tagi: