Obecnie wytwórcy oferują dozowniki na papier toaletowy, jakie cechuje mocna budowa, również współczesny desig. Podajnik papieru toaletowego jest obowiązującym ekwipunkiem każdej toalety. Dozowniki papieru toaletowego występują w różnych rozmiarach i dzięki temu jest możliwość zastosować jakikolwiek rodzaj papieru toaletowego w rolkach dostępny na rynku.

papier

Stalowe podajniki papieru toaletowego, czy też surowca polimerowego, charakteryzują się nowoczesnym designem, oraz wysoką trwałością – Zasobniki na papier obejmują kilka grup artykułów, wśród których znajdują się podajniki papieru toaletowego jumbo, podajniki papieru w małych wałkach i w składce, mocowania na papier toaletowy, dozowniki do ręczników papierowych w składce, oraz ręczników w rolce, dozowniki i wieszaki do czyściw.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło jonizator do wody e-sklep a odkryjesz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Dostępne są również zasobniki na chusteczki i podajniki torebek sanitarnych, nakładek sedesowych i rękawic. Duża oferta rynkowa zawiera kilkadziesiąt rodzajów podajników stworzonych z wysokiej jakości tworzywa, bądź stali szlachetnej, co zezwala bez trudu przystosować stosowny gatunek dozownika dla każdego rodzaju pomieszczenia. Opcją dla podajników ze stali są te stworzone z plastiku. Plastikowe podajniki papieru są nie tylko proste w obsłudze, lecz również niezwykle wytrzymałe i odporne na zarysowania. Konserwacja nie nastręcza żadnych kłopotów. Takie dozowniki na papier można wykorzystać w przypadku długiej rolki. Podajniki wyekwipowano w niewielkie okienko, jakie pozwala nam na łatwe oszacowanie zawartości zbiornika. Mają idealny kształt, toteż jest możliwość je umiejscowić w dowolnie urządzonej toalecie.

toaleta publiczna

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Ekwipunek toalet w miejscach publicznych
Tagi: