Niewiele pań jest w stanie wymienić choćby dziesięć marek czterokołowców. Zupełnie inaczej jest w wypadku panów, większość z nich zapewne potrafi wymienić wszystkie, najbardziej znane marki. To oczywiście facetów kręcą różnorodne akcesoria do aut, które są przyczyną tego, że fura wygląda zdecydowanie ciekawiej.

sportowy samochód

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z rzeczy, która pasjonuje chłopców są niewątpliwie nakładki na drzwi, jakie są w stanie przeobrazić wygląd bryki. Ładne, stalowe nakładki mogą być dekoracją niejednego pojazdu (promocyjne ceny nakładek na drzwi). Podczas kupna trzeba stawiać na jakość, a nie jedynie na cenę. Zazwyczaj niedrogie nakładki na drzwi (polecamy rygle elektromagnetyczne) są zrobione z plastiku i zużyją się po miesiącu użytkowania. W dodatku profesjonalne listwy boczne pełnią kilka funkcji, które mogą okazać się konieczne w trakcie użytkowania pojazdu. Po pierwsze są one dodatkowym zabezpieczeniem drzwi bocznych, ponieważ podczas lekkiego otarcia albo uderzenia, lakier nie odpryśnie. Jeśli za późno już jest na jakiekolwiek zabezpieczenia, to wtedy warto zdecydować się na maskujące nakładki na drzwi.

Dzięki nim uda nam się zakamuflować rozmaite ryski i naruszenia lakieru. Następną rzeczą, którą powinien posiadać w zasadzie każdy wielbiciel samochodów są akcesoria chromowane, które nadadzą bryce niepowtarzalny image. Najczęściej pozyskiwane są nakładki na klamki , a także lusterka – . Co znaczące, akcesoria chromowane znanych fabrykantów zrobione są ze stali szlachetnej. Przez to są one odporne na rozmaite zadrapania, a także na deszcz i gra. Ważne jest, aby przed zakupem takich części dobrze przeczytać etykietę i dowiedzieć się z czego są wykonane.

Kiedy poszukujesz dokładnych danych, nie zwlekaj, tylko sprawdź pod linkiem (https://www.jarecki-dpfserwis.pl/). Znajdziesz na niej wszelkie niezbędne informacje.

BMW

Autor: ralev_com
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeżeli nie mamy pewności co do swoich sprawunków, to wówczas dobrze jest pójść do prestiżowego marketu z częściami do pojazdów i pogadać z ekspertem w tej branży. Z całą pewnością uda nam się wyszukać w sklepie kogoś, dla kogo auta są prawdziwą pasją i wie wszystko na ich temat. Nie należy kusić się na małą cenę, gdyż wówczas nie uda nam się zakupić artykułów wysokiej jakości. Ubóstwiasz swoją brykę? Już dziś zainwestuj w akcesoryjne części, aby prezentowała się ona jeszcze korzystniej niż do tej pory. Dzięki zdobyciu kilku chromowanych dodatków możesz mieć gwarancję, że znajomi będą Ci zazdrościć, iż posiadasz taki fajny samochód.
Akcesoria chromowane spowodują, iż Twoja fura będzie prezentowała się zdecydowanie lepiej, niż do tej pory!
Tagi: