Coraz to więcej osób boryka się z problemem nadwagi a także otyłości. Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie wyszczupla jak niskokaloryczny jadłospis oraz ćwiczenia fizyczne.

Pudło na perfumy

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Jak jeszcze można sobie pomóc?
Pigułki odchudzające Forskolin, mieszczące wyciąg z pokrzywy indyjskiej cieszą się coraz większą popularnością pośród osób z nadwagą, które pragną skutecznie i w pewny sposób, wyszczupleć kilka kilogramów. Jednakże nie brak również (więcej na temat) osób, jakie podchodzą do ich działania dość sceptycznie. Dla wszystkich osób, niezdecydowanych, przedstawiamy poniższy artykuł.
Pokrzywa indyjska – co to jest? To wieloletnia roślina, (przypominająca wyglądem pokrzywę rosnącą w naszej ojczyźnie), spotykana w ciepłym klimacie krajów Azji Południowo-Wschodniej. Roślinka ta znana jest też pod nazwami: Pokrzywka indyjska oraz Koleus. Abstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej od wieków stosowany był w medycynie hinduskiej jako guggul. Służył do kuracji układu oddechowego jak też bezsenności.

Żeby zgłębić informacje na przedstawiany temat, to najpierw poznaj inne dane na to zagadnienie – wszystkie materiały przeczytaj tutaj.

Jeśli chodzi o Forskolin odchudzanie z nim nie jest skomplikowane – poznaj forskolin na odchudzanie.

bakterie

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób działa pokrzywa indyjska? Forskolina w pierwszej kolejności oddziałuje na wytwórczość enzymu cyklazy adenylowej, który związany jest z błonami komórkowymi. Nadrzędnie stymuluje pozostałe enzymy, które regulują wzrost masy mięśniowej i zapoczątkowywania przebiegów straty tłuszczu. Przekształca on kwas ATP w cAMP, jaki jest sterownikiem odpowiedzialnym za rozpad tłuszczów w komórkach .

cAMP przyśpiesza również transport tłuszczy do mięśni, gdzie są przetwarzane na energię. Tego wariantu suplementy na odchudzanie odpowiadają za podwyższoną produkcję cAMP, co wiedzie do syntezy białek, a w następstwie również do rozwoju muskułów – interesują cię suplementy na odchudzanie?.
Metody na zgubienie zbędnych kilogramów
Tagi: