Każda kobieta chce posiadać tak zadbane, błyszczące włosy, jak aktorki z popularnych reklam preparatów do mycia włosów i farb. Stąd też duża liczba z nas ulega czarowi reklamy i od razu testuje milion nowych produktów.

Jednak sporo z nich może przynieść więcej problemów niż pożytku.
profesjonalne szampony do włosów

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Receptą na przepiękne włosy zdają się być profesjonalne szampony do włosów ale także profesjonalne farby do włosów – więcej na stronie BeaBeleza. Przy wyborze szamponu należy głownie sugerować się rodzajem włosów, które posiadamy. Dlatego profesjonalne szampony do włosów wyróżniają typy włosów w zależności od rodzaju naszej skóry skalpu, ich indywidualnych właściwości, jak również długości.

Stąd tak duża liczba wielorakich etykietek na buteleczkach szamponów, które mogą być przeznaczone kolejno do włosów: wysuszonych, szybko przetłuszczających się, z łupieżem, z rozdwajającymi się końcówkami, łamliwych, słabych, mocnych, bez blasku, bez objętości, zaniedbanych, farbowanych, długich, krótkich – link do strony (zobacz pozycjonowanie stron) BeaBeleza.

Jeżeli czytasz ten tekst to znaczy, że temat Cię bardzo zafascynował – wejdź na odnośnik do strony playboy magazyn, a znajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

Pożądane składniki, które powinny znajdować się w dobrych preparatach tego typu to głównie: różnorodne składniki poprawiające nawilżenie, to jest masło shea, najrozmaitsze olejki. Zaś dla włosów szybko ulegających przetłuszczaniu wskazane będą komponenty ściągające, takie jak olej cytrusowy, szałwia, rozmaryn, rumianek. Profesjonalne farby do włosów, bez szkodliwego amoniaku, używać powinno się przede wszystkim w wypadku włosów łamiących się, zaniedbanych, z rozdwojonymi końcami.

W tej kwestii zapewne najsłuszniej zdać się na fryzjera i jego opinię – .
Troska o włosy nie musi być trudna i żmudna – wystarczy dobrze je obserwować i odpowiednio szybko reagować.
Zatroszcz się o swoje włosy z pomocą specjalisty i najlepszych preparatów
Tagi: