Od pewnego czasu określenie „event” zadomowiło się w naszym języku.
Osiąga też coraz znaczniejszą popularność. Jest popularnie używane w marketingu i coraz częściej przedostaję się do języka potocznego.

Najprościej mówiąc, event w języku angielskim oznacza wydarzenie.

Czy moja witryna (http://www.da-bud.pl/lacobel-panele-szklane-jako-idealne-wykonczenie-kuchn/) sprosta Twoim oczekiwaniom? Myślę, że tak. Tam też czekają na Ciebie ciekawe artykuły. Zapraszam!

W pojęciu branży eventowej – znaczy tyle, co wydarzenie zamierzone i zorganizowane pod względem dokładnie obmyślonego celu. Ten efekt determinuje typ wydarzenia, biorących udział, miejsce, czas i niezbędne środki. Event jest narzędziem do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu.

Organizacja eventu niezwykle często nie bywa rzeczą prostą. Wymaga wiedzy i doświadczenia nie tylko dotyczącej wąskiej branży, ale niezwykle rozległego spektrum, od wydarzeń kulturalnych, przez sportowe po wydarzenia wyjazdowe. W związku z tym coraz częściej na rynku cenni są eksperci tzw.

Jeżeli podoba Ci się materiał, który w tym momencie widzisz, to z pewnością zainteresuje Cię też ten artykuł (https://shoplet.pl/). On również prezentuje podobny temat.

event managerowie. Czyli nikt inny, jak specjaliści umiejący sprostać przedsięwzięciu jakim jest kurs organizacji imprez.

kurs event manager

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
organizacja eventu

Autor: ​ Diego Adan Rios
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z potrzebą dość specyficznej specjalizacji, na polskim rynku powstała możliwość edukacji w tym zakresie. Duża ilość uczelni, zarówno państwowych ale i nie publicznych, posiada w swej ofercie kurs event manager. Studium przeznaczone jest do osób, które chciałyby powiększyć swą obecną wiedzę i pasję w zakresie aranżowania wydarzeń, rautów, briefingów. kursy proponowane są do pracowników działów HR oraz marketingu ale i również pracowników biurowych.

Potrzebna jest energia w pracy, efektywność, bycie otartym i chęć przyswajania nowej wiedzy. Profesjonalni nauczyciele pokażą przede wszystkim, jak nie popełnić błędów i osiągnąć sukces podczas organizacji eventów, jeśli jesteś zainteresowany detalami, zajrzyj na stronę .
Inicjator eventów, ma szansę być w naszym kraju zajęciem coraz bardziej cenionym
Tagi: