Przewoźnictwo dystrybucyjne wymaga zastosowania zróżnicowanych środków lokomocji technologicznie przystosowanych do gatunku załadowanych produktów. Bezpieczeństwo i funkcjonalność powinny być głównymi wyznacznikami stosowanych w nim pojazdów. Jeśli zależy nam na maksymalnej ochronie transportowanych dóbr oraz komforcie kierowcy, warto zapoznać się z ofertą salonów pojazdów dostawczych DAF.

fotografia - samochód

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwa specyfikacja pojazdu jest kluczowa w transporcie.Każda ciężarówka ma swoje cechy szczególne, dlatego firma dba o dostosowanie jej do wymogów klienta. Salony są umiejscowione w rejonie całej Polski, ale jeżeli na terenie województwa dolnośląskiego szukamy punktu sprzedaży DAF Wrocław jest miastem gdzie go znajdziemy w bardzo wygodnej lokalizacji przy ulicy Polnej. Ujrzymy tam całą gamę rodzajów tychże samochodów. Lekkie, sterowne ciężarówki z rozlegle rozstawionymi osiami będą się nadawać do przewożenia przesyłek kurierskich, a masywne, cięższe samochody są stosowane zazwyczaj do artykułów budowniczych. Bardzo polecanym, innowacyjnym cudem techniki jest model DAF LF Euro 6. Pomimo swoich gabarytów jest zgrabny, idealny do szybkiego przeładunku towarów.

Opublikowane w tym miejscu wiadomości są według Ciebie zbyt zdawkowe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę recykling szkla, na której znajdziesz zbliżone kwestie.

Nowatorskie wnętrze zapewnia kierowcy wygodę i łatwość obsługi. W trakcie tworzenia DAF LF, największą wagę przykładano do zapewnienia najlepszej produktywności, pozwalającej przedsiębiorcy na ograniczenie kosztów. Nowe silniki czero- i sześciocylindrowe PACCAR Euro 6 są przyjazne środowisku, oszczędne i wytwarzają niebywałą moc, dzięki nim samochód wygłuszenie drzwi samochodu znakomicie sobie radzi przy pracy potrzebującej wielorazowego włączania silnika. Kolejnym walorem auta jest jego mała masa i bardzo uniwersalne podwozie.

Polecanym i znanym punktem sprzedaży samochodów transportowych w Dolnym Śląsku jest właśnie DAF Wrocław, dlatego choćby dla tego powodu warto odwiedzić to miasto- na stronie. Imponujący wybór pojazdów transportowych nietuzinkowej jakości, usatysfakcjonuje najbardziej wymagającego przedsiębiorcę. Oryginalny styl również wyróżnia tę firmę wśród konkurencji.

Ciężarówki DAF pewnikiem nowoczesności, wygody i nietuzinkowego designu
Tagi: