Autor: mkosut
Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców? Czy w poprzednich kwartałach wykreowały się znaczące trendy, które warto mieć na względzie zanim podejmiemy decyzję o nieruchomości?

Po pierwsze: duże powierzchnieZ całą pewnością trendem na rynku lokali użytkowych są przestrzenne lokale. Rosnący popyt zaczął nakręcać inwestycje deweloperów, którzy zdecydowali się nie jedynie na szykowne wykończenie, ale i na rozmiar. Szukając w przeglądarce chociażby „biura do wynajęcia wrocław” trafiamy na oferty wielkopowierzchniowej.

Przy okazji dużych powierzchni i rosnącej liczbie ogólnoświatowych firm otwierających własne filie w Polsce rozprzestrzeniła się moda na biura „na zamówienie”.szczegóły tutaj malowanie pasów malowanie pasówPrzedsiębiorstwo kupuje powierzchnię w inwestycji już w fazie projektowania i dostosowuje powierzchnię do własnych potrzeb i gustów. Jest to nie tylko niesamowicie wygodne, ale również oszczędniejsze z uwagi na tańsze ceny przy wcześniejszym zakupie czy pre-let.

Po drugie: zwiększający się. Od początku 2012 roku rośnie także skłonność do zakupu na powierzchnie komercyjne. Główny wpływ ma na to zwiększone zainteresowanie polskim rynkiem przez międzynarodowe korporacje, budowanie sieci administracyjnej w większych aglomeracjach i stymulowanie do działania rodzimych podmiotów gospodarczych.

Mimo pewnych niedogodności związanych z komunikacją. Korzyść finansowa powoduje, że najlepiej wynajmują się miejsca ulokowane poza centrum. Ono zaś zajęte jest przez zagraniczne wielkie firmy, ich możliwości finansowe określają wysokość cen najmu.

Po trzecie: niewielka ofertaKryzys nie mija bez echa i wstrzymanie czy zaniechanie zamierzonych inwestycji biurowych doprowadziła do odczuwalnego obniżenia podaży.

Chciałbyś przeczytać zbliżone wiadomości na niniejszy wątek? Ta ważna witryna (http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/armatura-i-ceramika/baterie) przedstawia dokładnie to, czego poszukujesz.

Skutkiem jest zauważalne ograniczenie w dostępie do odpowiedniej przestrzeni o charakterze komercyjnym.

Znajdując „lokale użytkowe Wrocław” wyświetli nam się odczuwalnie mniejsza liczba propozycji. Ten stan rzeczy może potrwać, bo choć liczba rozpoczętych budów ponownie zwiększa się, na wykonanie inwestycji potrzeba czasu.

Dodatkowe wiadomości znajdą Państwo na stronach – lokale do wynajęcia Wrocław.

Rynek biur – trendy
Tagi: