Czym jest leasing? Na jakiej rzecz może polegać zarządzanie flotą? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej odczytasz w naszym tekściku!
Leasing Katowice to nic innego jak zawarcie umowy między finansującym (Leasingodawcą), a w pewien sposób zwaną „drugą stronką” (korzystającemu, czy leasingobiorcy), na zasadzie „wypożyczenia” lub w inny sposób – „najmu” danej rzeczy do stosowania przez leasingobiorcę.

Istnieje kilka rodzajów leasingu: bezpośredni oraz pośredni, operacyjny, finansowy, konsumencki, czy tak przezywany „zwrotny”. W Katowicach istnieje kilka firm leasingowych , spośród których należy na konkretną moment skorzystać. Przemieniając temacik, poruszymy w tej chwili zagadnienie „zarządzanie flotą”…

leasing katowice

Autor: Joe Loong
Źródło: http://www.flickr.com
Ekonomicznym alternatywą na oszczędzanie wewnątrz firmie bywa zarządzanie flotą . Polega to wszystko na takiej rzeczy, iż do pojazdów (które są ową flotą), wprowadzamy system różnych procedur, które mają w posiadaniu wpływ na tak nazywane „funkcjonowanie parku samochodowego”. Można tego rodzaju procedury wprowadzić samemu, ale pojedynczy błąd oraz może być zupełnie inaczej niż było planowane. Warto w tego typu wypadkach sięgnąć po ratunek do specjalistów, lub skorzystać z programów, które naszym osobom pomogą „wejść” w to wszystko.

Na czym jednakże polega zarządzanie flotą? Oto kilka przykładów plusów wynikających z użycia programu: System monitorowania pojazdów GPS, zarządzanie flotą pojazdów, kontrolowanie paliwa, bezpłatna komunikacja z osobą kierującą, karty paliwowe i tak w dalszym ciągu. Jak można zobaczyć program oferuje nie wyłącznie zarządzanie flotą, jednak i wiele innego typu dodatkowych pomocy.
Leasing, przeciwko zarządzanie flotą – a więc, rozwijająca się przedsiębiorstwo na ryneczku leasingu i samochodzików
Tagi: