Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, powinnaś sama zostać swoją stylistką. Skracanie włosów i modną stylizację możesz wykonać sama w domu. Trzeba tylko wypróbować parę sprawdzonych patentów na to, jak uzyskać dobry efekt.

W pierwszej kolejności, właściwa pielęgnacja to podstawa. Pełne blasku włosy to oznaka ich dobrej kondycji. Postaraj się o nie właściwie dbać, by oczarowywały swoim wyglądem. Dbałość o kondycję włosów należy rozpocząć już w trakcie ich mycia – porady na . Dlatego ważne jest, jakich kosmetyków do pielęgnacji używasz. Wiele dziewczyn na regularnie używa samego szamponu, rezygnując z odżywki. Takie rozwiązanie ma sens wtedy, gdy masz gęste pasma. Tymczasem warto pamiętać, że odżywka to preparat niezwykle skuteczny – nawilża i odbudowuje słabe włosy. Jeśli nie chcesz czynności mycia włosow poświęcać zbyt wiele czasu, możesz zastosować odżywkę w płynie, bez konieczności spłukiwania wodą. Po umyciu można po prostu wysuszyć włosy.

Po drugie, jeśli jesteś miłośniczką gładkich fryzur, wcale nie musisz prostować włosów u fryzjera.

kosmetyki SPA

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Włosy najprościej wygładzisz za pomocą prostownicy, szczególnie jeśli naturalnie się kręcą.

Zebraliśmy tutaj istotne dane, zatem jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze obejrzyj więcej (https://screenmed.pl/analizatory/) naszych witryn.

Możesz też użyć gęstej szczotki do włosów. Modelowanie szczotką może być bardziej czasochłonne, ale pasma mniej się niszczą. Jeśli masz włosy łamliwe, to lepiej unikaj prostownicy, które chronią przez działaniem wysokiej temperatury. Zazwyczaj do modelowania długich włosów warto użyć płaskiej szczotki, natomiast do krótszych – zaokrąglonej.

W drogeriach wyszukasz także profesjonalne farby do włosów, przykładowo wella touch – . Zabieg koloryzacji w salonie fryzjerskim jest dosyć kosztowny, jeśli więc chciałabyś zaoszczędzić, możesz udać się do najbliższej drogerii. Markowe farby do włosów mają coraz lepsze składy, są także wzbogacone substancjami pielęgnacyjnymi. Odżywiają włosy, nabłyszczają, jednak pod warunkiem, że nie będziesz farbować włosów częściej niż co 4 – 6 tygodni.

Myślisz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Świetnie, zatem na pewno szczegółowe informacje (https://masoshisha.pl/shisha-sklep/tproduct/257082649-607766503831-shisha-aladin-mvp-460g-blue) opublikowane też Cię zainteresują.

Jeśli nie jesteś pewna, czy wybrałaś dobry odcień, zawsze zamiast farby możesz zastosować szampon koloryzujący, który po miesiącu zmyje się z włosów. Nie zapomnij jednak, by po farbowaniu koniecznie używać dobrej odżywki, która skutecznie nawilży włosy i pozwoli ci dłużej cieszyć się pięknym kolorem.

Na włosy łamliwe…
Tagi: