Kiedy kupujemy nowe mieszkanie, jeszcze przed przenosinami musimy je zaaranżować zgodnie z naszymi preferencjami. W zależności od jego wielkości czeka nas więcej lub mniej pracy.

Jednak nawet jeśli nabyliśmy kawalerkę, stoi przed nami wyzwanie aranżacji łazienki. Jest to lokum często traktowane po macoszemu, lecz trzeba poświęcić mu trochę uwagi.
Na wstępie warto zastanowić się, które grzejniki łazienkowe zastosować – patrz na Ponieważ nie spełniają one jedynie funkcji praktycznej, będą stanowić również dodatek dekoracyjny. Jeżeli kompletne pomieszczenie pragniemy utrzymać w nowoczesnym stylu, dobrze zakupić płaskie, metalowe (czytaj resztę pod adresem) grzejniki, które najlepiej wkomponują się w otoczenie. Z kolei przy dekoracji bardziej klasycznej, w której dominować będzie stylowa, złocona wanna, warto zamontować klasyczny, żeberkowy kaloryfer. Wówczas otrzymamy interesujący rezultat, nasza łazienka będzie prezentować się jak żywcem wyjęta z XIX wieku.

dziecko

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie jednak kupować wszystkie, niezbędne dodatki do tego pomieszczenia? Modernistyczne grzejnik łazienkowy instal-projekt spotkamy w najnowszych kolekcjach designerskich firm dekoratorskich. Jednak jeżeli nasze fundusze są ograniczone, podobne kompozycje znajdziemy w sieci, na przykład na aukcjach internetowych. Gdzie jednak znaleźć akcesoria, które udekorują łazienkę w stylu klasycznym? Na początku trzeba poszukać wanny o odpowiednim kształcie, najlepiej na pchlim targu. Będzie ona na pewno w atrakcyjnej cenie, dlatego starczy nam jeszcze pieniędzy na renowację. Jeśli chodzi o meble, ciekawie sprawdzi się antyczna szafka, zaadaptowana jako półka pod umywalkę.

Łazienka jest miejscem, gdzie każdy z nas ochoczo relaksuje się po długim, stresującym dniu w pracy. Toteż ważne jest, żeby zaaranżować ją w zgodzie z własnym gustem. Z tego powodu, należy zainwestować w interesujące dodatki, dzięki którym pomieszczenie to nabierze życia.
Wybierany dodatki łazienkowe w przystępnej cenie
Tagi: