Chyba najbardziej dogodnym nośnikiem informacji o obecnych folderach reklamowych jest sieć internetowa. Zdołamy tutaj znaleźć witryny www, jakie skupiają w sobie oferty sieci kupieckich najważniejszych i najbardziej znanych hipermarketów na naszym rynku. Takie witryny nierzadko przedstawiają gazetki promocyjne najważniejszych marketów spożywczych oraz sklepów z branży drogeryjnej czy elektronicznej.

gazetki promocyjne

Autor: Shannon Hauser
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszczą one aktualne informacje dotyczące rabatów. Gazetki promocyjne umieszczane są na bieżąco jak też z wyprzedzeniem przez tego rodzaju serwisy internetowe. Są one nośnikiem najistotniejszych wiadomości dotyczących gazetek promocyjnych. Każde nowości dotyczące gazetek promocyjnych umieszczane mogą być także na profilu na Facebooku. Na nadmienionym profilu starczy kliknąć „Lubię to” i już można monitorować nowości o gazetkach promocyjnych, wiadomości o zniżkach i przecenach – zobacz wrocławskie gazetki promocyjne.

Gazetki promocyjne są oczywiście także publikowane w edycji papierowej. Osiągalne są najczęściej od razu przy drzwiach hipermarketu.

Zaintrygowało Cię to zdanie? Jeśli tak, to z chęcią chcemy Cię powiadomić, że kolejny interesujący fakt (http://www.lampyilampki.pl/1736-lampy-downlight) czeka na Ciebie na nowej stronie – zaczytuj się z przyjemnością.

Jest to prędka i przystępna forma marketingu. Sklepy w tenże sposób trafiają do konsumentów, którzy nie co dzień mają do czynienia z netem. Wersja tradycyjna gazetki promocyjnej jest też wrzucana przez dystrybutorów do skrzynek pocztowych potencjalnych nabywców.

Jednakże nie unikniemy postępu cywilizacyjnego, największe sieci sklepów mają już nawet gazetki promocyjne w formie elektronicznej osiągalne w edycjach mobilnych na iPhone. Rzeczywistość galopuje do przodu. Ważne, że mamy prawo (zobacz adwokat prawo pracy) do wyboru z jakich

gazetki promocyjne

Źródło: pixabay.com

serwisów korzystać jak też jaką wersję gazetki promocyjnej sobie wybrać – klasyczną czy online.

Chociaż gazetki promocyjne są powszechną formą marketingu w Polsce już od lat 90-tych ich popularność wcale nie spada i nadal bywają istotnym czynnikiem marketingowym tych większych ale także mniejszych sieci kupieckich – . Czasem wydawane bywają one w postaci periodyków zawierających – prócz opisów promocyjnych produktów – całe mnóstwo ciekawych, profesjonalnych artykułów do poczytania. Gazetki reklamowe publikowane w takiej formie na pewno mają „dłuższe życie” a także są chętniej przeglądane.

Gazetki reklamowe – wydania on-line kontra papierowe
Tagi: