Precjoza damy rzadko kiedy kupują same dla siebie. W większości wypadków czekają aż ich luby nareszcie obdaruje ich łańcuszkiem. Pewnikiem, ażeby mieć biżuterię dobraną bezbłędnie jest jednak tylko jedna sytuacja – gdy kupimy ją sobie same.
Perfekcyjna biżuteria musi pasować do czterech rzeczy: twojego rodzaju urody, twej garderoby, twego stylu, twojej portmonetki.

Na pewno powinieneś brać pod uwagę kolor biżuterii (błękitny topaz konweniuje do blondynki czy osoby o wariancie urody „zima” natomiast niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) a także jej kontur. Precjoza może maskować pewne mankamenty urody albo uwydatniać to, co w nas piękne. Klejnoty dobrane do garderoby. Tu przede wszystkim kieruj uwagę na kolorystykę odzieży a także materiał z jakiego stworzone są twe fatałaszki. Admiratorki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, koralików albo lampworków aniżeli syntetycznych szmaragdach. Z drugiej natomiast strony, do użytkowanej na co dzień garsonki nie za każdym razem pasuje sznur korali, odpowiednia z kolei będzie biżuteria srebrna (hurtownia biżuterii srebrnej). Nabywając biżuterię dla siebie, nierzadko ulegamy pokusie, ażeby zakupić coś wyszukanego, całkiem innego niż to, co posiadamy w swych szafach – . Warto jednak pamiętać o tym, iż jeżeli zakupisz biżuterię, której nie będziesz miała do czego włożyć, będzie cię jedynie frustrować.
pierścionki srebrne

Autor: KEEN

Podobny kłopot będzie ze stylem – jeśli na co dzień wkładasz swetry i dzianinowe garsonki, wówczas awangardowej biżuterii – choćby najpiękniejszej – nie będziesz mieć kiedy włożyć. Zwróć uwagę na to, w których ciuchach chodzisz najczęściej oraz do jakich sytuacji potrzebujesz biżuterii.

Pozyskiwanie biżuterii jedynie dla jej formy jest miłe, jednak jeżeli nie będziesz jej mieć do czego założyć, nikt nie zauważy jej czaru. Kieruj uwagę na pierścionki srebrne, jakie pasują niemal do wszystkiego.
Kupujemy biżuterię nie tylko dla siebie – przewodnik
Tagi: