To jasne, że konstruując drogę albo budynek i ściągając zatrudnionych z innych lokalizacji powinno się zagwarantować wszystkim wyżywienie i łóżko po ciężkim dniu pracy. Zdobycie talonów do pobliskich punktów gastronomicznych to nie trudna rzecz, kłopoty rodzą się w przypadku noclegów. Dość drogim i trudnym sposobem jest postawienie barakowych lokali sypialnych na obszarze konstrukcji. Ja rekomenduję inny pomysł – kwatery pracownicze Łódź, Szczecin, Poznań – w każdym znaczącym mieście w Polsce można znaleźć takie miejsca.

Noclegi dla firm

Autor: BP

Jeśli jesteś biznesmenem, który szuka opłacalnych noclegów dla swoich robotników bądź jesteś osobą pracującą poza swoim miejscem zamieszkania i nie chcesz rujnować się na hotel, proponuję skorzystać z niezastąpionego sieci. Poznaj oferty jedynie wpisując w wyszukiwarkę np. „noclegi pracownicze Wrocław” o ile miejsce zatrudnienia jest położone we Wrocławiu.

Naturalnie podobnie można robić, gdy interesuje cię inna miejscowość – dla Łodzi trzeba wklepać w Google sformułowanie „noclegi pracownicze łódź”. Przed dokonaniem wyboru sprawdź starannie cechy oferty. Upewnij się, czy zatrudniony otrzyma przyzwoity dostęp do podstawowych udogodnień, takich jak funkcjonalna toaleta i telewizja. To oczywiste, że wypoczęty pracownik pracuje efektywniej, niż znużony i brudny. Kwatery pracownicze muszą więc zapewniać ciszę oraz porządne pokoje.

Czy umieszczone na tej stronie (www.bhpprofesjonalnie.pl/) posty urzekły Cię? Masz ochotę na następne? Więc śpieszymy Ci powiedzieć, że już czekają na Ciebie rzetelne wpisy.

W pewnych przybytkach dodatkowo zapewnia się świetlice, w których pracownicy mogą relaksować się wspólnie – jedząc, grając w ping ponga i itd.. To może zrobić mnóstwo dobrego dla wydajności pracy. Jakim cudem? Otóż bardziej zintegrowany i wypoczęty zespół robotników na pewno będzie wypełniał swoje zadania wydajniej.

pokój

Autor: someToast
Źródło: http://www.flickr.com

Na koniec została sprawa kosztów. Jeżeli planujesz ulokować dużą grupę zatrudnionych, nie zapominaj, że trzeba negocjować rachunek. Spora część właścicieli hoteli pracowniczych da ci zniżkę za daną liczbę osób. Miej na uwadze także, że nie wolno oszczędzać na osobie. Firma istnieje dla przychodów, ale nigdy nie należy tracić z oczu godności ludzkiej.

Źródło: noclegidlafirm.pl
Pokoje dla przedsiębiorstw
Tagi: