Znajduje niezmiernie szerokie zastosowanie. Stanowi niezbywalny „składnik” wyposażenia wielu zakładów funkcjonujących w różnych gałęziach gospodarki, takich jak dla przykładu: przemysł papierniczy, metalowy lub meblowy.

Powstaje zatem pytanie: czemu zawdzięcza swoją ogromną popularność?
Taśma samoprzylepna

Taśma polipropylenowa (Polipropylenowa taśma nośna), nazywana czasami bandownicą – o czym wkrótce będziecie się mieli okazję przekonać – ma masę walorów. Cechuje ją znaczna wytrzymałość, odporność na oddziaływanie negatywnych czynników środowiskowych, wysoka jakość oraz estetyka wykonania, niewielka waga, funkcjonalność, niezawodność, bardzo dobre parametry naciągania – wyliczać można bez końca. Ponadto – co równie istotne – jest dużo bardziej ekonomicznym a także bezpieczniejszym rozwiązaniem niż taśmy stalowe.

Zajrzyj do naszego portalu i kontynuuj poznawanie atrakcyjnych wpisów. Opublikowaliśmy ich tam masę i wszystkie opracowaliśmy z myślą o Was.

Na rynku odnajdziemy trzy główne typy prezentowanego materiału. Taśmy lekkie zazwyczaj wykorzystuje się do ochrony przesyłek na poczcie, średnie są powszechnie używane przy zapakowywaniu ciężkich palet (o masie do czterystu kilogramów), natomiast po odmiany ciężkie chętnie sięgają pracownicy tartaków oraz branży budowlanej.

Kiedy będziesz poszukiwać dodatkowych danych na wątek podnoszony w niniejszym tekście, to wejdź tu próbnik napięcia – na pewno te materiały również Cię zaciekawią.

Trzeba nadmienić, że taśma polipropylenowa okazuje się także wspaniałym „instrumentem” promocji. Podobnie zresztą jak lamówka .

Nadruk wykonuje się przy pomocy bezdotykowych drukarek o wysokiej rozdzielczości i atramentów UV, które szybko schną i nie pozostawiają smug, odpornych na uszkodzenia czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.
Taśma polipropylenowa – bardzo dobry materiał zabezpieczający a także fantastyczne „narzędzie” promocji
Tagi: