Dobór jednostki kurierskiej, której polecimy nasze cenne przesyłki, to trudne zadanie. Zanim przed naszym mieszkaniem lub firmą pojawi się kurierskie auto, sprawdźmy, które kryteria przeważnie decydują o udanej kooperacji jak też satysfakcji ze świadczonych usług.

paczka, przesyłka kurierska

Autor: Carl Malamud
Źródło: http://www.flickr.com
Z badań wynika, że przy wyborze kuriera inspirujemy się w pierwszej kolejności dwoma elementami: opłatą i czasem realizacji. To ewidentne – każdy nabywca skrycie marzy o tym, by jego paczka przybyła do celu niezwłocznie i za darmo. Rzecz jasna staramy się zmierzać do ideału, ale dopóki nie opanujemy sztuki teleportacji, a pojazdy nie zadowolą się wodą w miejsce paliwa, czynnik czasu a także ceny wciąż pozostanie ważkim fragmentem kalkulacji. Nie mniej istotna dla klientów jest rzetelność dostawy. O wiele prościej o spokojny sen, kiedy mamy pełne przekonanie, iż paczka z urodzinowym prezentem jaką posyła firma Patron Serwis trafi na czas.

A jakim sposobem firma kurierska może się narazić swym klientom? Pośród omyłek najczęściej popełnianych przez firmy kurierskie przeważnie wymieniane jest uszkodzenie lub (sprawdź to koniecznie) utracenie paczki. To może boleć, toż chodzi o cenne mienie polecone kurierowi. Tak samo bezlitośnie oceniamy nadmiernie długie terminy realizacji usługi – przecież nikt nie chce czekać na prezenty.

Tak samo źle postrzegamy uciążliwości połączone z dodzwonieniem się do biura firmy kurierskiej – BAZA FIRM. Jest to o tyle ważne, iż kiedy zaczynają się problemy, nic tak nie łagodzi, jak szybki kontakt jak też miła i kompetentna osoba po drugiej stronie słuchawki, która w mgnieniu oka rozwiąże nasze kłopoty.
Jak wybrać jednostkę kurierską – cena to nie całość
Tagi: