Dobór jednostki kurierskiej, której polecimy nasze cenne przesyłki, to trudne zadanie. Zanim przed naszym mieszkaniem lub firmą pojawi się kurierskie auto, sprawdźmy, które kryteria przeważnie decydują o udanej kooperacji jak też satysfakcji ze świadczonych usług.

paczka, przesyłka kurierska

Autor: Carl Malamud
Źródło: http://www.flickr.com
Z badań wynika, że przy wyborze kuriera inspirujemy się w pierwszej kolejności dwoma elementami: opłatą i czasem realizacji. To ewidentne – każdy nabywca skrycie marzy o tym, by jego paczka przybyła do celu niezwłocznie i za darmo. Rzecz jasna staramy się zmierzać do ideału, ale dopóki nie opanujemy sztuki teleportacji, a pojazdy nie zadowolą się wodą w miejsce paliwa, czynnik czasu a także ceny wciąż pozostanie ważkim fragmentem kalkulacji. Nie mniej istotna dla klientów jest rzetelność dostawy. O wiele prościej o spokojny sen, kiedy mamy pełne przekonanie, iż paczka z urodzinowym prezentem jaką posyła firma Patron Serwis trafi na czas.

A jakim sposobem firma kurierska może się narazić swym klientom? Pośród omyłek najczęściej popełnianych przez firmy kurierskie przeważnie wymieniane jest uszkodzenie lub (sprawdź informacje) utracenie paczki. To może boleć, toż chodzi o cenne mienie polecone kurierowi. Tak samo bezlitośnie oceniamy nadmiernie długie terminy realizacji usługi – przecież nikt nie chce czekać na prezenty.

Tak samo źle postrzegamy uciążliwości połączone z dodzwonieniem się do biura firmy kurierskiej – BAZA FIRM. Jest to o tyle ważne, iż kiedy zaczynają się problemy, nic tak nie łagodzi, jak szybki kontakt jak też miła i kompetentna osoba po drugiej stronie słuchawki, która w mgnieniu oka rozwiąże nasze kłopoty.
Jak wybrać jednostkę kurierską – cena to nie całość
Tagi: