Coraz częściej kupujemy rozmaite rzeczy poprzez internet. To prędkie, łatwe oraz praktyczne rozwiązanie, nic przeto zadziwiającego, że używamy tejże formy zakupów nadzwyczaj chętnie. Zakupy zdalne mają jednak tą niemiłą wadę, że tak naprawdę nie zobaczymy artykułu, za jaki płacimy. Czasami okazuje się, iż absolutnie nie jest to taki przedmiot, jaki pragnęliśmy mieć.

sale.jpg|L|W=180|ALT=wyprzedaże]

W takim przypadku mamy 10 dni od dnia dostarczenia towaru aby zwrócić artykuł bez podawania powodu, składając jedynie zbywcy odpowiednie oświadczenie na piśmie. Pamiętaj, jeśli oddajesz towar bez podania przyczyny, tenże towar nie powinien być używany. Winieneś zostać zaznajomiony już w trakcie zakupu o opcji wymówienia umowy w czasie 10 dni od otrzymania towaru. Co Polacy kupują najczęściej przez online? Dziś zapewne już wszystko. Niżej podam parę modnych marketów online, firm oraz produktów często nabywanych online; (link do strony), są to najnowsze kolekcje firm odzieżowych tj.: Diesel, Medicine, Pepe Jeans, Alcott czy Levi’s dla pań i panów, sporo wspaniałych pomysłów na podarunki. Następnym modnym marketem internetowym jest gdzie zakupimy artykuły AGD, artykuły do mieszkania i pielęgnacji ogródka, także produkty motoryzacyjne, elektronikę i foto, sport i turystyka, artykuły dla dzieci, produkty dla zwierząt, buty oraz odzież, biżuterię oraz zegarki, produkty spożywcze, innymi słowy „powidło i mydło”. Mamy tu możność odebrania zamówionych towarów w specjalnie oznakowanych punktach odbioru w największych miejscowościach.

zakupy online

Autor: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR
to naturalnie: pralki, schładzarki, kuchenki, okapy, małe i duże AGD domowe tej renomowanej, docenianej, po wielokroć nagradzanej polskiej marki. Produkty są skrupulatnie przedstawione, ze wskazówką w którym sklepie konkretny produkt(zobacz druk etykiet) można zakupić on-line, a w których stacjonarnie, strona zawiera także spis punktów serwisowych.
Fotografom tak entuzjastom jak także zawodowcom rekomenduję z kolei witrynę (poznaj ofertę promocyjną gdzie kupimy sprzęt fotograficzny, artykuły RTV, małe oraz duże AGD, konsole, gry, sprzęt informatyczny, gadżety dla maluchów, artykuły biurowe, CoffeeShop, produkty pielęgnacyjne, urządzenia do pielęgnowania ogrodu a także artykuły motoryzacyjne bardzo wielu znanych i docenianych firm.
Wady i zalety dokonywania zakupów kupowania na odległość
Tagi: