To niewątpliwie wyjątkowy „zakątek”. Znane jest z kopców, precli, Smoka Wawelskiego, Sukiennic, niezwykłej architektury, dobrej kuchni, która jest „mieszanką” wielu różnorakich tradycji kulinarnych a także.

fotowoltaika kraków

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com

złom

Autor: Kiran Foster
Źródło: http://www.flickr.com
..

Masz ochotę zgłębić więcej na prezentowany temat? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem angielski warszawa ochota odnajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

zatrutego powietrza. Stolica regionu małopolskiego zajęła niechlubne pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zanieczyszczonych polskich miast.

reklamy

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzi się pytanie: jakie działania podejmują władze miejscowości, aby odwrócić ten niekorzystny stan rzeczy i zadbać o płuca mieszkańców? (zobacz fotowoltaika Kraków) właśnie za jej pomocą pragnie walczyć ze smogiem. Realizuje się rozmaite kampanie edukacyjne zwiększające świadomość społeczną względem odnawialnych źródeł uzyskiwania energii. Na intalację PV może sobie pozwolić w zasadzie każdy, kto posiada na własność, wynajmuje albo wydzierżawia nieruchomość. koszt całej inwestycji bardzo szybko się zwróci. Poza tym, nadwyżki wytworzonego prądu można sprzedać, podpisując umowę z elektrownią działającą w pobliskiej okolicy. Panele fotowoltaiczne na ogół montowane są na dachu, chociaż równie dobrym „rozwiązaniem” często jest instalacja na elewacji budynku, a nawet bezpośpośrednio na powierzchni ziemi. Jedyny wymóg, który winien zostać spełniony to właściwe padanie promieni słonecznych i brak cienia.

Należy wspomnieć, że współcześnie, nie tylko osoby prywatne, ale też coraz więcej firm korzysta z fotowoltaiki.
Fotowoltaika – nader skuteczna „broń” w walce o czystsze środowisko
Tagi: