Głównym zagadnieniem tego wpisu będą w dużej mierze lokaty SKOK, prócz tego powiemy sobie o różnych rodzajach lokat. Dowiesz się która lokata jest korzystniejsza, a która niekorzystna oraz jaka będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

Wspominając o lokatach powinno się wspomnieć czym odróżnia się w SKOK lokata od znanych z popularnych banków.

Autor: AMagill

Lokaty w SKOK

Lokata SKOK jest porównywalna do znanych ze standardowych banków, ale powinno się w tym wypadku powiedzieć że SKOK nie jest bankiem – oznacz to że nie podchodzi pod to samo prawo bankowe, a nawet pod żadną ustawę kierującą funkcje banków, oznacza to że ma ogromną swobodę swoich działań, również ma możliwość dawać atrakcyjniejsze oprocentowanie lokat.

Należy pamiętać że lokaty SKOK Stefczyka to wciąż lokaty i też tej formie inwestowania pieniędzy towarzyszy pewne ryzyko niepowodzenia.

Zaintrygował Cię nasz wpis oraz podane tutaj treści? Kolejne informacje z witryny (https://raj-international.net/systemy-oddymiania/) czekają na pod poniższym linkiem. Namawiamy!

Jest ono jednak o wiele niższe niż w sytuacji gry na GPW lub znanym ostatnimi czasy platformie FOREX.

CHF

Autor: 1 suisse
Źródło: http://www.flickr.com

Dowiedz się więcej o lokatach

Lokaty SKOK oferują swoim klientom oprocentowanie w granicach około 9% w skali roku. Są też wypadki gdzie w SKOK lokata ma aż 12 procent – takie oprocentowanie często spowodowane jest różnego rodzaju okazjami np. z okazji otwarcia oddziału, i tym podobnych.

Używający z Lokaty SKOK poza wysokiego oprocentowania zyskuje ponad to zniżki na dodatkowe usługi takie jak np. kredyty, ubezpieczenia i tym podobne.

Lokaty terminowe

Teraz powiemy sobie czym są: lokaty terminowe. W Kasach SKOK posiadają one stałe oprocentowanie, oraz dają możliwość ulokowania stosunkowo niewielkich sum (już nawet 300 złotych) na interesujących warunkach. Oprocentowanie wynosi około: 6,30 procent, a max. okres trwania tej lokaty to 12mc. A jeśli jesteś już członkiem Spółdzielni SKOK możesz liczyć na jeszcze korzystniejsze.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Znanym również rodzajem zarabiania jest lokata rentierska jest to szczególny gatunek lokat terminowych o których pisałem wcześniej. Główną cechą tych lokat było by to że obliczane odsetki nie są kapitalizowane jak w każdym pozostałym przypadku, lecz są do naszej dyspozycji. Propozycja ta kierowana jest w głównej mierze do osób mających duże ilości majątku na koncie, a liczone odsetki wyda na aktualne wydatki.Lokata SKOK – bezpieczna jak w banku

Następnym typem będą lokaty pozabankowe. Jeśli jeszcze nie obiło ci się o uszy czym jest, to w ogromnym skrócie lokata pozabankowa to taki rodzaj lokaty której nie daje bank, a {osoby {postronne|prywatne|prywatni inwestorzy. Te lokaty są bardzo atrakcyjne ze względu na oprocentowania, ale też bardzo ryzykowna, dlatego też gdy jesteś zainteresowany tą opcją mnożenia pieniędzy zachęcam zadbać o wszystkie formalności prawne.

Na koniec warto napisać że w trakcie wyboru lokaty na przyszłą inwestycję majątku warto wziąć pod uwagę między innymi jakie mamy zamiary oraz jakim kapitałem pod zarabianie dysponujemy. Jeśli nie chcemy trzymać oszczędności w przysłowiowej „skarpetce” pasuje wziąć pod uwagę ofertę lokat w Spółdzielniach SKOK.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, to czytaj tu oczyszczalnia przydomowa kolejne informacje. Wystarczy wejść w poniższy link.

Gdy dopiero jesteśmy początkujący i nasz dochód nie jest zbyt wysoki to najkorzystniejsza lokata dla nas to lokata terminowa. Pisałem już że jest możliwość lokowania nawet 300zł – co uważam za godny początek do oszczędzania.

Źródło: Plotki.IT
W co inwestować pieniądze
Tagi: