Kreatywne posługiwanie się ostrym przyrządem, smykałka do paragrafów i liczb czy też wprawa w obsłudze kafara. To wyłącznie poniektóre umiejętności, które są w ostatnim okresie poszukiwane na rynku pracy.
Kłopot ze znalezieniem zadowalającej pracy jest obecnie zjawiskiem powszechnym na rynku pracy.

marketing relacji

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Z analogicznym kłopotem stykają się pracodawcy, którzy nie mają prosto w znalezieniu uzdolnionych jak też wysoko wykwalifikowanych pracowników. Problem ów dotyczy zarówno zawodów z zakresu pracy fizycznej, jak także pracy twórczej.

Czy masz wątpliwości odnośnie do omawianej tematyki? Jeżeli tak, to kliknij tu i poznaj informacje na przedstawiane zapytanie – z pewnością okażą się one niesamowicie ciekawe.

Pożądane współcześnie profesje są dosyć nieoczekiwane. Pojawiły się tak fachy stare jak świat, jak również nastręczające rzetelnej wiedzy oraz innowacyjności.

ewidencja

Autor: Impassion Afghanistan
Źródło: http://www.flickr.com
inżynier automatyk

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com
Zrealizowane badania (opinie na nasz temat) dowodzą, iż rekrutacyjne plany posiada dzisiaj zdecydowana większość polskich chlebodawców. To duże wyzwanie dla rekruterów, którzy już w ubiegłym roku mogli przekonać się, że w czasach rynku pracownika wyłuskanie należytych kandydatów z przysłowiową „bułą z masłem” ma niestety mało wspólnego. We współczesnych realiach szczególnych trudności może przysparzać zrekrutowanie wykwalifikowanych ekspertów oraz menedżerów, a w największym stopniu poszukiwane profesje to niezmiennie informatycy, inżynierowie, fachowcy w obszarze przetwarzania i analizy danych i jednostki biegle posługujące najróżniejszymi językami obcymi. Inżynier automatyk również nie powinien narzekać na brak zatrudnienia.

O pracę nie powinni się również martwić profesjonaliści z obszaru Security, bo kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz istotniejsze dla firm. Inżynierowie będą mogli liczyć na większe uposażenia a także więcej ofert zatrudnienia.
W jakich zawodach brakuje specjalistów na krajowym rynku?
Tagi: