Nie każdy może sobie pozwolić na kosztowną reklamę w telewizji — na szczęście są prócz tego inne efektywne możliwości.
Nieduże spółki, które z reguły działają lokalnie, nie bawią się w drogie promocje w sieci lub w branżowych gazetach.

towar

Autor: David Sawyer
Źródło: http://www.flickr.com
plakat

Autor: iStock
Źródło: iStock

Po pierwsze nie stać ich na to, a po drugie takiego rodzaju promocja może nie przynieść zamierzonego efektu. Jeśli mamy małą piekarnię, salon kosmetyczny albo kwiaciarnię, to przyklejone w okolicy plakaty mogą przyczynić się do tego, że zgłoszą się do nas nowi klienci. Rzecz jasna plakat musi być mądrze przemyślany i tak zaprojektowany, by przyciągał oko. Trzeba więc opracować plan działania. Na początku trzeba mieć pomysł. Potem musimy go przenieść na „papier”. Jeżeli nie znamy się na komputerowych programach, to musimy to zadanie komuś oddać. Nie zapominajmy, że chcemy przecież prezentować się jak poważne przedsiębiorstwo. Zatem nie możemy rozklejać plakatów, które będą wyglądały, jakby rysowało je dziecko.

Jeśli czytasz ten artykuł, to na pewno jest on dla Ciebie niesamowicie pasjonujący. Tutaj także jest notka z www (https://www.manufaktura.kapucyni.pl/herbatka-ziolowa-na-serce-20-saszetek,3,3508,1849), która posiada podobne tematy.

Tym bardziej nie wolno plakatów robić odręcznie. Kojarzą się one zazwyczaj z plakatami z podstawówki, które namawiać miały na dyskotekę lub sprzątanie parków. Kiedy fachowiec już zrobi nasz wymarzony plakat, to powinniśmy jechać z nim do drukarni. Tutaj też powinniśmy sprawdzić ceny za takiego rodzaju usługę. Mogą się one różnić w różnych drukarniach.

Zatem warto wykonać kilka telefonów oraz poprosić o wycenę. Na koniec musimy plakaty rozwiesić. Jeśli nie mamy na to czasu, to także można wynająć kogoś, kto to w naszym imieniu zrobi.
Każdy rodzaj reklamy swojej działalności wydaje się być mądry — rozwieszane plakaty bywają nawet popularne
Tagi: