Chociaż gryzonie bardzo lubią przebywać razem z ludźmi, to niekoniecznie powinna to być uciecha dla ludzi. Dużo gospodarstw ma kłopoty z przebywającymi wszędzie gryzoniami

.

rękawiczki lateksowe

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Nie dość, że niszczą nasze rzeczy to jeszcze mogą być źródłem schorzeń.

Jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie pomocna, przeczytaj oprócz tego więcej szczegółów w tekście (https://www.laccery.com/pl-pl/odbojnice-slupowe.html) tutaj – te informacje również nie mogą pozostać pominięte!

Myszy, bądź szczury lubią obecność ludzi, gdyż jesteśmy dla nich doskonałym źródłem jedzenia.

odstraszacz myszy

Źródło: flickr.com
Sklep ogrodniczy online oferuje różnorodnego rodzaju trutki i urządzenia, dzięki jakim z powodzeniem pozbędziemy się tego problemu. Zdołamy je rozlokować w szczególnych pojemnikach na trucizny, natomiast powinno się dbać o to, aby była poza zasięgiem najmłodszych.
Możemy wyekwipować się również w profesjonalny odstraszacz gryzoni. Jest to urządzenie, które za pomocą ultradźwięków odstrasza nieproszonych gości. Wytwórcy tego rodzaju sprzętu akcentują, że jest on nieszkodliwy i w całości bezpieczny, gdyż nie mieści jakichkolwiek chemikaliów i trutek.
Ultradźwiękowy odstraszacz jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń z całej serii odstraszaczy. Dzięki niezwykle dużemu zakresowi częstotliwości, również funkcjom automatycznej przemiany częstotliwości skutecznie oddziałuje na szkodniki takie jak myszy, szczury, muchy, mrówki, mole, prusaki, pająki, pluskwy i wszelakiego gatunku pozostałe robactwo.
Fale ultradźwiękowe wywołują ból i ujemnie działają na system nerwowy wszelakiego typu gryzoni i robactwa, które opuszcza swoje kryjówki


. Odstraszacz myszy wydaje tony, które nie są słyszalne przez ludzi i większą część zwierzaków domowych.

Urządzenie nie wywołuje zakłóceń działania telewizorów, radiowych i pozostałych urządzeń elektrycznych.
odstraszacz myszy, sklep ogrodniczy internetowy
Tagi: