Nie pierwszą – kolejną, gdyż jedną już masz. Jesteś w tej branży rzeczywiście ekspertem i od lat z powodzeniem prowadzisz działalność.
Na tyle zyskownie Ci to wychodzi, iż zdecydowałeś się na otwarcie jeszcze jednego punktu.

Maszyna

Autor: Marc Palumbo
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz Twoim najważniejszym zadaniem jest odnalezienie właściwego miejsca, jasne, że nie może to być nieduża przestrzeń – Ty dla własnej hurtowni potrzebujesz rzeczywiście dużych pomieszczeń. Interesują Cię przede wszystkim ogromne hale – najwłaściwiej, aby były już wyposażone we wszystkie media – to ogromnie ułatwiłoby Ci sprawę. Te hale, które do tego czasu oglądałeś okazywały się za małe, bo Twój asortyment potrzebuje dużo więcej przestrzeni. Ponadto zdecydowałeś też, iż będziesz proponował również usługi magazynowe. Wielokrotnie dostrzegłeś, że bardzo często poszukiwane okazują się bardzo duże hale do przechowywania dużych towarów przez dwie, nieraz trzy doby. Błędem byłoby nie wykorzystać takiej możliwości, jeżeli już zainwestujesz fundusze w nowe hale. Masz głowę nie od parady – tego nie da się ukryć. Bardzo duża grupa ludzi zazdrości Ci pomysłowości i dopytuje, skąd u Ciebie taka pomysłowość. Prawda jest jednak taka, iż Ty normalnie dokładnie obserwujesz rynek- a ten najwłaściwiej sam pokazuje, w których branżach pojawiają się jakieś potrzeby do zaspokojenia. Wtedy Ty wkraczasz do akcji.

Niewątpliwie odnajdziesz takie miejsce, które ułatwi Ci dalszy rozrost Twojej działalności. Nie pierwszy raz już to przeprowadzasz, a zatem i tym razem wszystko pójdzie Ci jak z płatka.

Jeżeli zainteresowało Cię omawiane zagadnienie, to obejrzyj więcej tu (http://www.mcrsklep.pl/pl/kratka-wetylacyjna-tecsel-v60-ei120), a zapewne uzyskasz mnóstwo ciekawych danych na ten wątek.

Ty za każdym razem realizujesz swoje cele.

Otwierasz hurtownię materiałów budowlanych – tę branżę znasz bardzo dobrze
Tagi: