Produktywne zarządzanie rachunkami, to bez wątpienia zwinność finansowa spółki. A faktem jest, że na tradycyjne faktury zazwyczaj trzeba o wiele więcej czasu i mogą wtedy zjawić się opóźnienia, produkujące zbędne odsetki, albo brak sposobności odliczenia Vat.
Dlatego, by usprawnić kierownictwo w twoim zakładzie wypróbuj elektroniczny tryb workflow, który udoskonali obieg dokumentów między pracownikami i ułatwi zdalny obieg dokumentów.

moc

Autor: Fotos GOVBA
Źródło: http://www.flickr.com
Moose - Centrum Języków Obcych

Autor: Moose.pl
Źródło: www.moose.pl
I pewne jest, iż workflow faktur nie pominie, bo znajduje rachunki według najróżniejżych danych, które wcześniej wklepiemy do systemu. Nadzwyczajny system pozwala na adaptacje zasad i procedur przyjmowania faktur jakie królują w każdej firmie, a kiedy faktury zakończą obieg, przenosi je do systemu finasowego.
Niewątpliwie charakterystyczną cechą elektronicznego systemu obiegu faktur, jest również to, że można w nim ustawić nieograniczoną liczbę faz zatwierdzania dokumentów, w korelacji od potrzeb kontrahenta.w ofercie ocr faktur ocr fakturA w razie kłopotów, ekspresowo je rozwiązać, bo wiadomość o ewentualnym błędzie, dostępna jest szybciej.
biuro projektowe

Autor: Green Office Engro
Źródło: http://www.flickr.com
Użytkując workflow faktur nie trzeba podpisywać ręcznie, ani drukować, w związku z czym, oszczędzasz mnóstwo czasu i ograniczasz koszty związane z nakładem pracy.

Aczkolwiek system workflow to nie tylko przepływ faktur, ale pozwala na zarządzanie licznymi procesami biznesowymi i dzięki niemu masz szansę szybko połączyć pracę wielu działów.
Przejrzystość i porządek w procesach twojego zakładu, to pewność powodzenia.
.
Usprawnij zarządzanie kapitałem w twoim przedsiębiorstwie
Tagi: