Hale magazynowe bywają zazwyczaj olbrzymie. Aczkolwiek niekiedy potrzebujemy do przechowywania, jeszcze więcej metrów i wtedy przychodzi nam do głowy, żeby wynająć koleją salę.

Wstrzymaj się, jest prostszy sposób.
Uproszczą nam to antresole magazynowe, które mamy szansę dostosować co do milimetra do konkretnego wnętrza. Dzięki użyciu podestów, możesz zainstalować w magazynie ekstra poziom lub wręcz zamontować kilka pięter. Właściwie dopasowane antresole magazynowe (upoluj okazje na antresole magazynowe- http://olejnik.pl/), to z pewnością najtrafniejsze rozwiązanie na powiększenie miejsca w magazynie. Poza tym antresole są łatwe w instalacji, a w razie potrzeby można je przedłużyć.

żarówki

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Filary, na jakich zamontowane są półpiętra, zrobione są z solidnych materiałów. A na podeście możemy zainstalować podłogę, z materiałów przeciwpoślizgowych, przeciwogniowych, lub stalowy. Schody – sprawdź – na piętro instalowane są zgodnie z obowiązującymi standardami i można je szczególnie dostosować i zainstalować uzupełniające bramki ochronne.
Oprócz opcji składowania większej liczby rzeczy, antresole magazynowe naddają się również jako uzupełniajaca powierzchnia, dla biura, albo miejsca socjalnego, w hurtowni.

Nie da się zaprzeczyć, że półpiętra, w wielkich halach, pełnią kolosalne funkcje praktyczne, a poza tym warto zauważyć, iż system w belkach nośnych danej struktury, można bezproblemowo zużytkować też do montażu przewodów, w jakich będzie biegła Energia elektryczna albo do instalacji przeciwogniowych.
Dlatego, jeśli chcesz więcej powierzchni, wypróbuj bezwzględnie antresole.
Zagospodaruj najlepiej obszar w hurtowni
Tagi: