Skoro już postanowiliście, że potrzebujecie czterokołowca, czas podjąć jeszcze jedną niezwykle istotną jak też brzemienną w konsekwencje decyzję: czy ma być to nowe auto, czy też używane.

Niewielu nabywców ma ów komfort, że może, ot tak zwyczajnie, wyciągnąć z kieszeni kwotę potrzebną na auto (rękojmia na samochód) rojeń oraz udać się po nie do salonu. Drugim zostaje kredyt samochodowy Consumer Santander Bank. W czasie zakupu nowego czterokołowca możesz wybrać sobie jego edycję, odcień czy też wyposażenie. Ważniejsze będzie jednakże to, że niemalże do zera maleje ryzyko kupienia samochodu powypadkowego.
kredyt samochodowy consumer santander bank

Autor: JDavisStudio
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych realiach ogromne znaczenie ma też to, że tym sposobem staniemy się właścicielami auta o znanej nam przeszłości, podczas gdy większa część propozycji samochodów używanych to auta po przejściach, na ogół ze znacznie większymi przebiegami, aniżeli obiecują to ich zbywcy. Kolejny atut to gwarancja – minimum przez 2 pierwsze lata możemy liczyć, iż usterki a także awarie nie obarczą nieoczekiwanie domowego budżetu. W wypadku wielu marek ów pozytyw jest wyjątkowo akcentowany, np. poprzez wydłużenie okresu gwarancji nawet do sześciu lat. Nie bez znaczenia jest też to, iż nowe wozy są znacznie bezpieczniejsze od samochodów sprzed paru lat. Więcej poduszek powietrznych, lepsze hamowanie, elektroniczne układy asystujące, jakie ocalają z drogowych opresji, są to ważne argumenty.

Ochrona środowiska? No cóż, tutaj różnice są o wiele mniejsze, aniżeli mogłoby się wydawać, dlatego że nowe wozy palą mniej od swoich poprzedników przeważnie wyłącznie na papierze.
W jaki sposób zakupić auto i nie dać się oskubać?
Tagi: