Tak często chcemy pochwycić odchodzący tydzień. I usiłujemy to zrobić, na liczne sposoby. W szczególności poprzez fotografikę, lecz czy tak doprawdy czas da się ujarzmić?

Gdzie się nie obejrzysz naokoło, prawie każdy robi zdjęcia.

Kliknij ten link, a wtedy zdobądź więcej szczegółów (http://naklejki-wroclaw.pl/) odnoszących się do analizowanej w tym materiale zagadnień. Uzyskasz wtedy głębszą wiedzę.

zabiega aby udokumentować w teleobiektywie gorącą herbatę, na retro blacie, w restauracji, kobietę, która śmieje się i poprawia ręką rudy beret na głowie, aby się spodobać, czy grupę kolegów pod górskim pasmem, na wieki uchwyconą jednym cyknięciem.

miejsca

Źródło: www.morguefile.com
warunki

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
A później, dzień przemija, a my nie mamy nawet godziny, żeby obejrzeć wszyściutkie zdjęcia. Czasem je także wydrukujemy, wpasujemy cudacznie w albumie, wyślemy listem do rodziców, a innym razem pragniemy niektóre porwać i wyrzucić do śmieci.
Narty biegowe, biegówki

Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Chociaż ujarzmienie czasu, to złudzenie, bo wszystko w życiu płynie naprzód i przeistacza, to jednak robienie zdjęć daje nam ułudę zatrzymania danego momentu. A gdy oglądamy po latach dawne zdjęcia, mamy szansę niekiedy odczuć zbliżone emocje jak kiedyś, rozpłakać się, albo uśmiać do rozpuku.

Opisany zagadnienie napisaliśmy z myślą Twoje potrzeby. Czekamy na twoją opinię, czy podoba Ci się ten wpis. Daj nam znać – przejdź do strony .

Bez wątpienia aparat, to świetny gadżet. Da się nim nawet uchwycić coś czego nie ujrzymy gołym okiem.

Dobrodziejstw fotografii jest co niemiara, opłaca się jednak zachować harmonię w robieniu fotografii, żeby nie zlekceważyć autentycznych odczuć.

Kiedy znajdujemy się na bluesowym koncercie, możemy bowiem, zamknąć oczy i dać się schwycić dźwiękom, każdemu szarpnięciu strun wiolonczeli, krótkoterminowym dźwiękom fortepianu i smakować momenty bardzo dogłębnie, w sobie, bez zapisywania ich aparatem. Niech swobodnie przeminą.
Czy umiemy ujarzmić lecące sekundy?
Tagi: