Co możemy uczynić, żeby polepszyć nasze obopólne relacje w małżeństwie, gdy pojawi się problem i nie umiemy się zupełnie odnaleźć we wzajemnych relacjach? Co musimy zrobić, gdy odczuwamy, że czas, gdy porozumiewaliśmy się z naszym partnerem już dawno minął i nie możemy nawet chwilki czasu spędzić razem, ponieważ zaraz rozpoczyna się sprzeczka?

komunikacja

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
spotkanie
Odpowiedź wydaje się być prostsza niż przypuszczamy, bowiem dość często zapominamy, iż obumieranie w naszych małżeńskich relacjach bliskości a także wspólnych czułości, doprowadzi do ochłodzenia uczucia w związku. A kiedy dołączymy do tego fakt, iż nie znajdujemy czasu na rozmowę albo mówimy naszej bliskiej osobie, że nie mamy ochoty aktualnie porozmawiać, to należy uważać, gdyż przez to my sami zaczynamy tworzyć kłopoty w związku. Jednak prosto możemy sami zobaczyć, że w naszej relacji znika wówczas jeden, może nawet najistotniejszy czynnik , który podtrzymuje wzajemne relacje i , który buduje wieź – rozmowa. Właściwa i prawidłowa komunikacja jest odpowiedzią na ten kłopot. Oczywiście moglibyśmy się usprawiedliwiać, iż przecież bardzo pracujemy, utrzymujemy naszą rodzinę i kiedy wracamy do domu, to chcielibyśmy się wyciszyć i odpocząć. Nie pamiętamy przy tym, iż właśnie czas spędzony na pogawędce z dziećmi lub na rozmowie z mężem, kiedy wspólnie popijamy kubek kawy, okaże się tym wyczekiwanym wytchnieniem, jakie da nam więcej niż chwile, które spędzimy leżąc?na leżeniu na sofie. Ostatecznie z jakiegoś konkretnego powodu związaliśmy się z tą osobą, coś nas do niej przyciąga.
mieszkanie

Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że czasem czuła i uczciwa rozmowa może przynieść więcej zalet niż największy bukiet kwiatów i drogie prezenty.

Choć oczywiście nie zapominajmy, że połączenie tych trzech elementów może dać nadspodziewane skutki.http://www.lombardtargowek.pl/skup-rtv-agd/ skup rtv i agd warszawaMusimy cały czas nie zapominać, że to nasza ukochana osoba, z którą planowaliśmy spędzić całe życie.
Jak sprawić, ażeby związek był cudowny? Co jest najważniejsze w związku? Wyjaśniamy w naszym tekście.
Tagi: