E-handel

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Przyszłość internetowego handlu wszelkiego typu przedmiotami bez wątpienia należy do wizualizacji. Perspektywa zobaczenia towarów w trójwymiarze, bez wątpliwości uatrakcyjni ogłoszenia sprzedaży upraszczając nabywcom proces podjęcia decyzji w przedmiocie zakupu.

Kupno produktów w sieci za pośrednictwem różnego rodzaju serwisów ogłoszeniowych oraz aukcyjnych często rozbudza wśród konsumentów różne niepokoje. Nawet gdy proponowane towary są szczegółowo scharakteryzowane oraz umieszczone są ich fotografie, to i tak znajdzie się potencjalny klient, który poprosi o więcej zdjęć lub o fotografię z jeszcze odmiennej perspektywy od tej, która została zaprezentowana dotychczas. Niejednokrotnie budzi to zażenowanie ze strony sprzedających. Uciążliwie wszakże jest udzielać odpowiedzi na wszystkie tego typu zapytania w sytuacji, jeśli w sprzedaży ma się tysiące towarów.

Coraz większa ilość firm wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów zleca na zasadzie outsourcingu wizualizacje produktów zewnętrznej firmie. Wizualizacja taka oparta na przedstawieniu danego towaru na monitorze naszego komputera w formie zezwalającej nam na widzenie obrazu w trójwymiarze.

Interesują Cię różnego rodzaju fachowe posty? Zatem kliknij tutaj karma dla psa acana i przeglądaj nasze następne wpisy na ten temat. Czekamy na Twoją ocenę.

Projektowanie 3d tworzy się za pomocą specjalistycznej techniki komputerowej bazującej na zasadach geometrii i obliczeniach matematycznych i fizycznych. Nie jest to już zwyczajnie płaskie zdjęcie, lecz ruchomy obraz pozwalający na zobaczenie towaru z każdej perspektywy oraz niezależne kręcenie nim zgodnie z własnym uznaniem.

Wizualizacje 3d mogą być znaleźć zastosowanie do wszelkiego typu produktów. Najbardziej popularne sektory dotyczą sprzętów AGD i RTV. Możliwości użycia takiej techniki są jednakże nieograniczone, więc należy się spodziewać, iż metoda będzie się także świetnie sprawdzać w handlu samochodami albo nieruchomościami. Co lepsze modelowanie 3d może znaleźć zastosowanie do rzeczy, które jeszcze są w projekcie i które dopiero powstaną. Wszystko to, co dotychczasowo było jedynie modelem oczekującym na wykonanie po to tylko, żeby zobaczyć, jak będzie prezentować się w rzeczywistości, dzisiaj może urealnić się dzięki wizualizacji oraz uzyskać możność wprowadzenia poprawek jeszcze podczas samego projektowania. Bez cienia wątpliwości można więc dojść do wniosku, iż trójwymiarowe wizualizacje w niedługim okresie czasu odmienią oblicze handlu internetowego.

Projektowanie i wizualizacje 3d – aktualne trendy w reklamie towarów
Tagi: